EDI nie należy do personelu Przymierza. Żadne przepisy nie zabraniają randek ze sztuczną inteligencją statku. Sprawdziłem.
-- Jeff "Joker" Moreau
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Richard L. Jenkins

Kruk @ 25.07.2011, 13:15
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Richard L. Jenkins to tymczasowy członek drużyny.

Jenkins był marine Przymierza, służącym na Normandii w stopniu kaprala. Urodził się na Eden Prime, jednej z najpiękniejszych i najspokojniejszych ludzkich koloni. Od dziecka marzył, aby odwiedzać bardziej zurbanizowane i większe planety. Było tak, zanim postanowił wstąpić do Przymierza. Ponad wszystko pragnął stać się wartościowym żołnierzem, który sprawdzi się w każdej misji. Podziwiał imponujące osiągnięcia komandor/a Shepard/a, był również zafascynowany Widmami. Chociaż jego wyobrażenie o nich było nieco wyidealizowane i nie miało za wiele wspólnego z rzeczywistością. Szczególnie zaimponował mu Nihlus Kryik, po usłyszeniu historii o tym, jak widmo sam, własnoręcznie pokonał cały pluton przeciwników.

Jenkins był członkiem naziemnego zespołu wysłanego na Eden Prime w celu odzyskania nadajnika. Został zabity przez sondy gethów kilka minut po wylądowaniu. Załoga Normandii bardzo przeżyła jago śmierć.

Do stworzenia artykułu wykorzystano informacje dostępne na masseffect.wikia.com.