EDI nie należy do personelu Przymierza. Żadne przepisy nie zabraniają randek ze sztuczną inteligencją statku. Sprawdziłem.
-- Jeff "Joker" Moreau
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Dr Chloe Michel

06.05.2012, 12:58
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 
Dr Michel

Dr Chloe Michel jest lekarką, którą Shepard spotyka już w Mass Effect 1, przy okazji poszukiwań Garrusa. Prowadzi ona wówczas Klinikę Medyczną na Cytadeli. To od niej nasz protagonista dowiaduje się o rannej quriance (Tali), która posiada informacje mogące obciążyć Sarena.

Mass Effect

Zanim Chloe otworzyła własną klinikę, była zatrudniona w innej placówce. Została po cichu zwolniona, gdy jej przełożeni dowiedzieli się, że udostępniała darmowe leki. Ta mała skaza w jej życiorysie, sprowadziła na lekarkę kłopoty w postaci natrętnego kroganina. W zamian za zachowanie milczenia żądał on darmowych dostaw medykamentów. Komandor może pomóc lekarce uporać się z tym problemem zabijając szantażystę lub zastraszając go.

Mass Effect 3

W Mass Effect 3 Dr Chloe ponownie będzie można spotkać na Cytadeli, tym razem w miejscowym szpitalu. Po wydarzeniach, które miały miejsce na Marsie, lekarka będzie czuwała nad stanem zdrowia Ashley Williams lub Kaidana Alenko (zależnie od tego, które z nich żyje). Shepard będzie mógł zaproponować Michel dołączenie do załogi Normandii (zastąpi ona wówczas dr. Chakwas).

Jeśli komandor chce nakłonić lekarkę do podjęcia się pracy na Normandii musi z nią porozmawiać przed atakiem Cerberusa na Cytadelę. Później zwerbowanie jej będzie niemożliwe.

Jeśli Garrus przeżył misje samobójczą, dr. Michel da mu turiańską czekoladę.

Do stworzenia artykułu wykorzystano informacje dostępne na masseffect.wikia.com.