Proteanie zniknęli pięćdziesiąt tysięcy lat temu. Nie mogłeś być przy tym, ni chuja!
-- Urdnot Wrex
Czytaj więcej...

NZXT H510i Mass Effect - limi...

NZXT H510i Mass Effect to najnowszy, siódmy projekt z seri...

Czytaj więcej...

Relieve the legend - Legendar...

N7 Day przyniósł to czego większość mogła się spodziewać. ...

Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

0123

Poradniki klas

16.02.2012, 09:59
Ocena użytkowników:  / 8
SłabyŚwietny 

W poniższym artykule znajdziecie poradniki dotyczące sposobu rozgrywania i rozwoju poszczególnych klas w Mass Effect 3. Zarówno początkujący jak i doświadczeni weterani Mass Effect będą mogli zapoznać się ze sztuczkami, dzięki którym klasy ich postaci zyskają na efektywności. Zaprezentujemy również odpowiednie taktyki dla danych klas.

Podstawowe informacje o klasach w Mass Effect 3

Żołnierz

Żołnierze specjalizują się głównie w czystej walce; żadna inna klasa nie dorównuje im w dziedzinie wytrzymałości i opanowania broni. Wysoce wyspecjalizowani żołnierze są wyposażeni w okularowe procesory synaptyczne pomagające im w namierzaniu przeciwników.

- Moce -

- Udźwig -

Żołnierz może osiągnąć najwyższa wartość udźwigu spośród wszystkich klas w Mass Effect 3. Na 1 poziomie Mistrzostwa Walki otrzymuje bonus +20 do udźwigu, na poziomie 2 może podnieść tę wartość do 50. Maksymalna wartość udźwigu wynosi 100 i można ją osiągnąć poprzez wybranie opcji "Udźwig" na 6 poziomie Mistrzostwa Walki.

Szpieg

Szpiedzy są specjalistami z zakresu walki i technologi; posiadają unikalną zdolność korzystania z kamuflażu i ukrywania się przed wzrokiem i radarami przeciwników. Szpiedzy wykazują największą skuteczność w atakach z dystansu, szczególnie, gdy korzystają z karabinów snajperskich.

- Moce -

- Udźwig -

Na 1 poziomie Mistrzostwa Operacyjnego szpieg otrzymuje +15 do udźwigu, na poziomie 2 może podnieść tę wartość do 35. Maksymalna wartość udźwigu dla szpiega wynosi 70 i można uzyskać ją po wybraniu opcji "Udźwig" na 5 poziomie Mistrzostwa Operacyjnego.

Inżynier

Inżynierzy są technologicznymi specjalistami i wykazują największą skuteczność w eliminowaniu obrony nawet najpotężniejszych przeciwników i obezwładnianiu ich. W połączeniu ze swoim treningiem w używaniu broni, inżynierzy posiadają unikalną zdolność tworzenia sond bojowych.

- Moce -

- Udźwig -

Inżynierzy zyskują bonus +10 do udźwigu na 1 poziomie Mistrzostwa Technologicznego, na poziomie 2 mogą podnieść tę wartość do 30. Maksymalna wartość udźwigu dla Inżyniera wynosi 60 i można ją uzyskać po wybraniu opcji "Udźwig" na 5 poziomie Mistrzostwa Technologicznego.

Adept

Adepci są specjalistami biotycznymi zdolnymi unieszkodliwić i zabić przeciwników przy pomocy czystej biotyki. Mimo iż nie posiadają zaawansowanego szkolenie bitewnego, są najlepsi w eliminowaniu przeciwników bez użycia broni. Najczęściej wyposażeni są w implanty L5x.

- Moce -

- Udźwig -

Na 1 poziomie Mistrzostwa Biotycznego Adepci otrzymują bonus +10 do udźwigu, wartość ta może wzrosnąć do 30 na poziomie 2. Maksymalna wartość udźwigu dla Adeptów wynosi 60 i można ją uzyskać po wybraniu opcji "Udźwig" na 5 poziomie Mistrzostwa Biotycznego.

Strażnik

Strażnicy są wyjątkową klasą posługującą się zarówno zdolnościami technologicznymi jak i biotycznymi. Dodatkowe Strażnicy są doskonale wyszkolenie w korzystaniu z broni. Posiadają zaawansowane tarcze, dzięki którym nie muszą korzystać z zasłon, a w razie potrzeby mogą wywoływać ich detonację w celu zranienia pobliskich przeciwników.

- Moce -

- Udźwig -

Na pierwszym poziomie Mistrzostwa Ofensywnego Strażnicy zyskuję bonus +15 do udźwigu, na poziomie 2 mogą podnieść tę wartość do 35. Maksymalna wartość udźwigu dla Strażników wynosi 70 i można ja uzyskać po wybraniu opcji "Udźwig" na 5 poziomie Mistrzostwa Ofensywnego.

Szturmowiec

Szturmowcy sieją strach u swoich przeciwników swoimi ryzykownymi, potężnymi atakami. Są w stanie błyskawicznie zbliżyć się do przeciwnika i wyeliminować go przy pomocy broni lub mocy biotycznych. Zazwyczaj są wyposażeni w implanty L5n, umożliwiające im wyprowadzanie szarży biotycznej wprowadzającej Szturmowców do walki w bezpośrednim starciu.

- Moce -

- Udźwig -

Na 1 poziomie Mistrzostwa Ataku Szturmowcy otrzymują bonus +15 do udźwigu, na poziomie 2 mogą zwiększyć tę wartość do 35. Maksymalna wartość udźwigu Szturmowców wynosi 70 i można osiągnąć ja wybierając opcję "Udźwig" na 5 poziomie Mistrzostwa Ataku.