Nie znoszę metafor. Upraszczanie dla niedokształconych mas.
-- Mordin
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Gdy słyszysz głosy...

GrissoM @ 11.03.2017, 18:20
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Impreza Pax East trwa w najlepsze. Dnia wczorajszego (tj.10.03) na livestramie poświęconym najnowszej odsłonie Mass Effecta, dyrektor kreatywny Mac Walters porównał liczbę aktorów głosowych z części trzeciej, do ich liczby w Andromedzie. W tej drugiej, będzie ich znacznie, znacznie więcej...

ME:Andro

Podczas gdy w Mass Effect 3 mogliśmy usłyszeć około 670 unikalnych głosów, Mass Effect: Andromeda zawiera ich około...1200(!), nie licząc roli tak mało znaczących jak np. sklepikarze.

- mówił Mac. Nie tylko liczba postaci z którymi będziemy mogli wejsć w interakcje będzie bardziej rozległa, lecz także liczba tematów na które będziemy mogli z nimi porozmawiać (szczególnie tyczy się to naszych towarzyszy w drużynie, bo na tym głównie skupili się twórcy).

Dr.Suvi

Można spytać: "1200 osób? Gdzie oni ich wszystkich obsadzą? Będą ich upychać na siłę, gdzie tylko się da?". Już spieszę z wytłumaczeniem. Dzięki tzw. punktom Andromeda Viability będziemy mogli na bieżąco wybudzać członków załogi, którzy pozostali jeszcze w hibernacji, tym samym powiększając populację Nexusa czy poszczególnych kolonii. Na niektórych planetach po osiągnięciu ustalonej liczby mieszkańców takiej kolonii, będziemy mogli założyć posterunek- swoistą bazę wypadową, która da nam dostęp do dodatkowych obszarów, zadań, NPC'ów czy sklepów.

Do premiery Andromedy w Europie pozostało 12 dni. Czy jesteście gotowi?