Chyba właśnie nadaliśmy nowe znaczenie rozkazowi „na ziemię i 20 pompek”, co nie?
-- Ashley Williams po stosunku z Shepardem
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Pan i Pani...Ryder!

GrissoM @ 08.09.2016, 18:47
Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

W Mass Effect: Andromeda- tak jak i w poprzednich odsłonach serii- będziemy mieli wpływ na to, jakiej płci jest nasz protagonista. Tak jak i w poprzednich częściach, wybór zarówno mężczyzny i kobiety będzie wyborem kanonicznym, lecz owe postacie nie będą swoimi "zamiennikami" a...rodzeństwem!

Szczesliwa(?)rodzinka

Jest to nowość w tejże serii, ponieważ w oryginalnej trylogii Mass Effect nasz Shepard był jedynym bohaterem śmigającym po galaktyce.

W Andromedzie, nasz główny bohater będzie miał rodzinę. O ile nie wiemy czy nasz brat/nasza siostra będzie występować w grze, o tyle najprawdopodobniej wystąpi w niej nasz galaktyczny tatuś.

Z pewnością pamiętacie konferencję BioWare na targach E3 sprzed dwóch lat, gdzie mogliśmy zobaczyć tajemniczą postać w kombinezonie N7? Przedstawiciele BioWare powiedzieli wówczas, że nie jest to nasz bohater- a ojciec.

Przedstawiając gameplay "male Ryderem" (postać protagonisty w wersji żeńskiej będziemy mogli zobaczyć na targach E3) z wczesnej alphy Andromedy, creativ director BioWare- Mac Walters- uchylił nam rąbka tajemnicy:

"Obie postacie występują w grze w tym samym czasie. Jeśli gracie akurat panią Ryder, to wasz brat jest "gdzieś tam" we Wszechświecie".

"Postać, którą widzieliśmy na E3 w roku 2014, tzw. "N7" jest waszym ojcem. Więc ujawniliśmy Wam pełną rodzinkę Ryderów. W przyszłości pomyślimy nad imionami i tego typu rzeczami."

Taki obrót spraw stawia przed nami wiele pytań. Czy tworząc naszego protagonistę, będziemy mieli jakikolwiek wpływ na wygląd ojca czy rodzeństwa- czy jednak tak jak to miało miejsce w Dragon Age 2, wyglądy będą z góry narzucone? Czy jeśli pan Ryder Junior będzie miał nos i usta po tacie, to czy pani Ryder będzie miała oczy i kolor włosów po swojej matce...No właśnie! Co z matką? O towarzyszce życia naszego pana "N7" nie zostało wspomniane totalnie NIC.

Na koniec Walter oznajmił, że pokazane demo (jeśli jeszcze nie widzieliście, to koniecznie zaglądnijcie do nas na facebookowy fanpage lub do poprzedniego artykułu) było specjalnie wycięte i zaprojektowane w taki sposób, aby skupić się na postaci i otaczającym ją otoczeniu- więc nie powinniśmy martwić się, że nie zawierał on typowych dla serii opcji dialogowych.