Strefa objęta kwarantanną z powodu wirusa zabijającego obcych. Dlaczego nigdy nie chodzimy w jakieś fajne miejsca?
-- członek oddziału
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Kasumi Goto

Kruk @ 16.07.2011, 13:17
Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 
Kasumi

Najbardziej enigmatyczna i nieuchwytna złodziejka w galaktyce. Ci którzy znają jej imię, nigdy jej nie widzieli, ci którzy widzieli, nie mają pojęcia kim naprawdę jest. Mistrzyni w sowim fachu, ma wrogów w niemal każdym zakątku wszechświata. Niewiele o niej wiadomo. Cerberus zwerbował ją do załogi Sheparda. Zgodziła się, w zamian za przysługę.

Kasumi jest mistrzynią skradania się i ataków z zaskoczenia. Jej unikalne zdolności i doskonała znajomość najnowszych technologii sprawiają, że staje się niezwykle cennym nabytkiem dla Sheparda.

Klasa

  • Mistrzyni złodziejstwa

Moce

  • Atak z ukrycia
  • Przeciążenie [wymagane Atak z ukrycia 2]
  • Mistrzyni złodziejstwa
  • Granat Ogłuszająco-Błyskowy [odblokowuje się gdy Kasumi staje się lojalna]

Biegłości w broni

  • Ciężkie pistolety
  • Pistolety maszynowe

Historia

Kasumi sprawia wrażenie osoby wesołej i otwartej, jednak zazdrośnie strzeże swoich sekretów. Nigdy nie mówi więcej niż trzeba. O jej przeszłości wiadomo tylko tyle, ile sama zechce powiedzieć. Woli słuchać i obserwować. Nawet Człowiek Iluzja nie jest w stanie podać konkretnych informacji na jej temat. W przeszłości ukradła kilka niezwykle cennych dla Cerberusa informacji i zasobów. Do tej pory nikt nie wie jak jej się to udało. Ostatnio była widziana na Cytadeli.

Wiadomo, że kiedyś współpracowała z hakerem Keiji Okudą, z którym była bardzo blisko. Jej partner został zabity przez dilera broni Donovana Hocka. Zabrał on również wspomnienia Okudy (zapisane na czymś w rodzaju przenośnego dysku), które Kasumi postanowiła odzyskać.

Kasumi

Zdobycie zaufania

Aby zyskać zaufanie złodziejki, należy pomóc jej odzyskać skradzione wspomnienia byłego partnera. Winnym kradzieży okazuje się być znany w półświatku diler broni Donovan Hock. W celu odzyskania skradzionej własności Okudy, Shepard wraz z Kasumi udają się na planetę Bekenstein, prosto do willi szmuglera. Po licznych akcjach rodem z Jamesa Bonda i stawieniu czoła tabunom najemników Zaćmienia, w końcu udaje się znaleźć tak cenne dla Kasumi wspomnienia. Pod koniec misji okazuje się, że we wspomnieniach zapisane są groźne informacje, które mogą sprowadzić na złodziejkę niebezpieczeństwo. Na jednym z ostatnich zapisanych w pamięci vidów Keiji prosi, aby Kasumi skasowała wszystko. Można powiedzieć jej, aby wykasowała wspomnienia, zgodnie z życzeniem Okudy, lub je zachowała. Niezależnie od dokonanej decyzji zaskarbimy sobie lojalność złodziejki.

Kasumi Goto dostępna je tylko i wyłącznie po zakupie DLC Kasumi – Skradzione wspomnienia.

Do stworzenia artykułu wykorzystano informacje dostępne na masseffect.wikia.com.