Kolejny niebezpieczny kosmita na pokładzie, komandorze. Wielkie dzięki. Dlaczego nie możesz zbierać monet albo czegoś w tym rodzaju?
-- Jeff „Joker” Moreau
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Statusowy Konkurs

Damix @ 03.04.2017, 13:38
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Czołem Widma! Na początku chcieliśmy podziękować za to, że razem z Nami tworzycie największą, fanowską społeczność Mass Effect’a w Polsce. Jest Was prawie 5700 osób na fanpage’u i ponad 1200 na grupie facebookowej. Cieszymy się, że mamy okazję się Wam odwdzięczyć. We współpracy z Electronic Arts mamy dla Was konkurs.

konkurs

Do rozdania mamy dla Was 5 sztuk repliki Nomada w skali 1:64. Co trzeba zrobić, żeby je zgarnąć? Mamy dla Was dwa konkursy. Wiemy, że macie różne talenty, więc chcemy dać każdemu szansę, żeby się wykazać.

nomad

Konkurs opisowy „Wymarzona planeta”

Andromeda to świat ogromnych możliwości. Wyobraź więc sobie, że jesteś Pionierem. Od dziecka marzyłeś o odkrywaniu nowych światów, w myślach rysował Ci się obraz Twojej wymarzonej planety. Przedstaw w formie pisemnej jak by wyglądała.

Konkurs graficzny „Antagoniści”

Nowa Galatyka to szansa na poznanie nowych kultur i nawiązanie sojuszy. Jednak nie każda nowo poznana rasa musi być chętna do współpracy, hmm? Zabaw się w pracownika BioWare i wymyśl dla uniwersum Mass Effect przedstawicieli nowej rasy, którzy mogliby być "tymi złymi".

Na Wasze prace czekamy do 10.04.17, aczkolwiek zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia konkursu, jeżeli prac będzie mało lub będą one słabej jakości. Prosimy więc, żebyście dali z siebie wszystko i przyłożyli się do swojego zadania. Prace możecie nadsyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. z tytułem Konkurs opisowy „Wymarzona planeta” lub Konkurs graficzny „Antagoniści” zależnie od tego , w którym konkursie chcecie wystartować.

Regulamin

 • Organizatorem konkursu jest redakcja wortalu Status Widmo.
 • Sponsorem nagród w konkursie jest polski wydawca Electronic Arts.
 • Zgłoszenia udziału w konkursie należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do 10 kwietnia 2017 roku do godziny 23:59, z dopiskiem Konkurs opisowy „Wymarzona planeta”" lub Konkurs graficzny „Antagoniści" (w zalezności od tematu pracy)
 • Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage'u Status Widmo oraz naszej stronie masseffect.eu
 • Nagrodami w konkursie jest 5 sztuk Mini Diecast Nomad ND1 w skali 1:64.
 • W konkursie nie mogą brać udziału organizatorzy oraz pracownicy EA Polska.
 • W razie wątpliwości uczestników, zastrzegamy sobie możliwość zmian lub objaśnień treści regulaminu.
 • Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o przesłanie danych adresowych, na który zostaną wysłane nagrody.
 • Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101/2002, poz. 926 z późn. zm.) przez ekipę organizującą konkurs portalu oraz przez fundatora nagród wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu oraz wysyłki nagród.
 • Zgłoszenie pracy oznacza automatycznie zaakceptowanie niniejszego regulaminu.
 • Serwis Status Widmo zastrzega możliwość opublikowania nadesłanej pracy konkursowej.