Historia ludzkości to rzeka krwi przelanej z powodu różnic poglądów w sprawach władzy i życia pozagrobowego. U gethów tego nie było – w takich sprawach osiągaliśmy konsensus.
-- Legion
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Aaryn Flynn o kolejnym Mass Effect

Kepason @ 12.06.2014, 00:10
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

BioWare nabiera wody w usta i nie zdradza żadnych szczegółów na temat nowej odsłony Mass Effect. Jednakże, jeśli umiemy dostatecznie dobrze czytać między wierszami, możemy wyłuskać co nieco ze strzępków rozmów i pokazów.

Aaryn

Wywiad z Aaryn'em Flynn'em, przeprowadzony niedługo po konferencji EA na targach E3, jest tego potwierdzeniem. Jak mówi szef studiów BioWare Edmonton i Montreal:

"Nie mogę się wdawać w szczegóły naszej pracy, ale mamy świetny pomysł na to, jak zostawić z tyłu oryginalną trylogię, a jednocześnie dać fanom coś, co będzie nawiązywać do poprzedniczek."

Wiemy już przynajmniej, że BioWare planuje w jakiś sposób zachować ducha poprzedniej serii. Co może oznaczać to enigmatyczne stwierdzenie o "nawiązaniu bez powiązania"? Część odpowiedzi na to pytanie pojawia się w drugiej części cytatu:

"Z całą pewnością powrócą rasy. To nie byłby taki sam Mass Effect bez krogan. Jednego już wam pokazaliśmy."

Wygląda na to, że w temacie nowej gry póki co to tyle. Wielu fanów ma mieszane uczucia, wielu jest złych na dewelopera za to, że pokazał nam tak mało. My również mieliśmy o to trochę żalu. Ostatecznie jednak należy zdać sobie sprawę z tego, że zbliża się premiera Dragon Age: Inquisition i promowanie dwóch gier od jednego studia na raz byłoby strzałem w stopę. Do premiery DA już tylko 4 miesiące, a niedługo po niej możemy spodziewać się, że kosmos da o sobie znać

Link do całego wywiadu znajdziecie tutaj.