To mi wygląda na samobójczą misję... Zgłaszam się na ochotnika!
-- Jacob Taylor
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

1000 polubień na FB, eXtranet i KONKURS!

Quetz @ 16.03.2014, 14:23
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Z radością ogłaszamy, że ilość polubień na naszym fanpage'u przekroczyła okrągły 1000! Bardzo Wam za to dziękujemy! W związku z tym przygotowaliśmy małą niespodziankę.

Od dziś Status Widmo udostępnia eXtranet - miejsce gdzie możecie oglądać i wrzucać obrazki związane z uniwersum Mass Effect, a następnie głosować na te, które podobają Wam się najbardziej. Liczymy, że pomysł Wam się spodoba i już niedługo baza eXtranetu zapełni się danymi.

Jako "wisienkę na torcie" ogłaszamy KONKURS eXtranetowy na najciekawszy mem związany z uniwersum!Do wygrania w konkursie jest Koszulka N7 (w rozmiarze do wyboru S, M, L), oraz talia kart Mass Effect. Zwycięzca wybiera nagrodę, zaś drugie miejsce dostaje tą, która pozostała.

REGULAMIN KONKURSU

  1. Konkurs trwa do 1 kwietnia do godziny 18.00.
  2. Osoba biorąca udział w konkursie musi być autorem mema.
  3. Mem musi spełniać zasady dodawania obrazków do eXtranetu
  4. Wygrywa ten mem, który 1 kwietnia 2014 roku o godzinie 18.00 posiada najwięcej głosów.
  5. Aby wziąć udział w konkursie należy dodać mema poprzez panel na stronie eXtranetu, a następnie wysłać mem wraz z opisem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w temacie wpisując: "KONKURS eXtranet - nick_autora".
  6. W konkursie pod uwagę brane są tylko memy, które zostały zatwierdzone przez administrację oraz wysłane na mail konkursowy.

Liczymy na waszą pomysłowość oraz inwencję i zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie!

O eXtranecie słów kilka...

Serwis na tą chwilę znajduje się w wersji beta. Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze, sugestie, spostrzeżenia w związku z witryną i zgłaszanie ewentualnych błędów. W przyszłości zamierzamy wprowadzić możliwość komentowania poszczególnych obrazków. Ponadto mamy w planach wprowadzenie kategorii +18 dla urozmaicenia strony, gdzie będą mogły się znaleźć obrazki łamiące trochę tabu i poprawność polityczną.

Samo działanie serwisu jest dość proste - każdy może wrzucać obrazki, które po zatwierdzeniu przez administrację ukażą się w Poczekalni. Następnie poprzez głosowanie (przycisk idealisty +1pkt, przycisk renegata -1pkt) obrazki zbierają punkty i po przekroczeniu pewnej granicy trafiają na stronę Główną.

Głos na każdy obrazek można oddać raz na 24h.

Niedługo w menu górnym witryny pojawi się odnośnik do eXtranetu, ale już teraz można wejść na niego poprzez adres www.extranet.statuswidmo.pl.

Liczymy na Waszą aktywność i komentarze!