To pomyśl, jak ja się czuję. Miałem nienawidzić krogan, ale potem zjawiłeś się ty i zalałeś mnie swoim ciepłem i serdecznością.
-- Garrus Vakarian
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Duże zmiany na BioWare Social Network

Kepason @ 24.02.2014, 21:09
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

BioWare zaczęło modernizację swojego forum. Zmiany wyglądają na bardzo duże.

Oto informacja, która widnieje na stronie głównej forum, przed zalogowaniem:

Dziękujemy za ciągłe wspieranie social.bioware.com. Strona jest aktualnie wyłączona, ponieważ trwa przenoszenie zawartości strony do nowej technologii programowej dysponującej większymi możliwościami, która zapewni użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenia związane ze Społecznością BioWare. Wciąż możesz odwiedzać "dawną BSN", choć po ukończeniu przenosin będzie ona dostępna jedynie w trybie odczytu (z wyjątkiem nadal aktywnych projektów). Posty z forum zostaną przeniesione do nowego systemu, ale grupy użytkowników muszą zostać ponownie utworzone. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zachęcamy do archiwizacji lub zapisywania istotnych danych lub rozmów, które chcesz zachować. W serwisie Reddit trwa AMA z Jessiką Merizan, Głównym Menedżerem ds. Społeczności BioWare Edmonton/Montreal. Jessica wraz z resztą ekipy będzie informować na bieżąco o postępach i chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Wygląda na to, że zmiany nie są wprowadzane bez powodu. To może oznaczać, iż BioWare przygotowuje się na zalew użytkowników po premierze DA:I, albo po dużych newsach o Mass Effect. Kibicujemy obu opcjom, ale bardziej liczymy na tę drugą.