Nie mamy początku i końca, jesteśmy wieczni. Miliony lt po tym, jak twoja cywilizacja zostanie zniszczona i zapomniana, my będziemy trwać.
-- Suweren
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Atak hakerów na Sieć GameWalk

Mordin @ 30.07.2013, 13:58
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Dnia 27 lipca 2013 roku o godzinie 22:00 Status Widmo oraz inne wortale należące do Sieci GameWalk padły ofiarą ataku hakerskiego. To dowód na to, że żaden serwis internetowy nie jest bezpieczny. Hakowane są także strony rządowe oraz strony ważnych organizacji światowych. Nikt w Sieci nie może czuć się bezpiecznie... Everything is connected.

Zawsze w takich przypadkach należy zmienić swoje hasło. Jeśli to tylko możliwie zmieńcie hasło do swojego konta na Forum.

Jednak warto pamiętać, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Takie właśnie włamania i przejmowanie kontroli są codziennością w grze studia Ubisoft pod tytułem Watch Dogs Gorąco zapraszamy na utworzone niedawno forum poświęcone tej produkcji, w której również będziecie mogli wcielić się w hakera i za pomocą swojego świetnego smartfona rządzić miastem - Chicago. Forum znajdziecie klikając TUTAJ, zaś profil facebookowy znajdziecie pod TYM adresem. Pamiętajcie Hacking is our weapon.

Watch Dogs