Nazywam się komandor Shepard, a to jest mój ulubiony sklep w Cytadeli.
-- Shepard
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

36 Wyzwanie N7 - Operacja Gwiazda Polarna

06.03.2013, 20:30
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Z okazji rocznicy premiery Mass Effect 3 BioWare przygotowało dla graczy wyjątkową operację. Wyróżnia się przede wszystkim długością - trwać będzie do poniedziałku do godziny 18:00 - oraz możliwością zdobycia aż trzech pakietów odznaczenia! Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa. Przy okazji maksymalne ilości wyrzutni kóbr oraz pakietów pochłaniaczy na misję zostały zwiększony do sześciu.

Przygotowujemy ofensywę o najszerszej skali z historii obecnie toczonej wojny. Akcje jednostek N7 mają za zadanie umocnienie ruchów oporu oraz pomoc w odzyskiwaniu zaludnionych terenów ojczystych planet. Nie ma mowy o odwrocie. Gdy cele zostaną osiągnięte a przeciwnicy wyeliminowani, natychmiast skupcie się na następnych. Statki zapewniające połączenia sieciowe będą na bieżąco przesyłać dane o aktualnie dostępnych misjach. W przypadku katastrofalnych strat, zostaną udostępnione punkty zbiórki rozmieszczone w całej Galaktyce. Stamtąd oczekujcie na dalsze rozkazy, a do tego czasu słuchajcie się oficerów dowodzących.

Nie jestem w stanie w pełni wyrazić mojego głębokiego szacunku dla wszystkich rozumnych istot Drogi Mlecznej służących pod jedną banderą. Gdy przyszłe pokolenia spojrzą na Wojnę ze Żniwiarzami, ujrzą odwagę i zaangażowanie potrzebne do zmiany fatum Galaktyki. To była długa droga, ale koniec jest już w zasięgu wzroku.

Kończcież Waszmościowie!

- Admirał Hackett.

Cel Oddziału jest wielopoziomowy:

• Weź udział w wyzwaniu, by zyskać nagrodę pierwszego stopnia.
  • Dokonaj ekstrakcji przeciwko każdej z frakcji na co najmniej srebrnym poziomie trudności, by zyskać nagrodę drugiego poziomu.
  • Dokonaj ekstrakcji przeciwko każdej z frakcji na platynowym poziomie trudności, by zyskać nagrodę trzeciego poziomu.

Natomiast nagrodami są:

• Pierwszy poziom - Pakiet Odznaczenia
  • Drugi poziom - Pakiet Odznaczenia oraz Sztandar Operacji
  • Trzeci poziom - Pakiet Odznaczenia