To, że cię lubię, wcale nie oznacza, że nie mogę cię zaje***.
-- Urdnot Wrex
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Zapowiedź czwartego DLC do Multiplayera - Retaliaton

04.10.2012, 17:49
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Zbieracze wracają w DLC Retaliation - najnowszym i największym jak do tej pory rozszerzeniu do trybu Multiplayer Mass Effect 3. Zbieracze powrócili i będą dostępni jako nowa frakcja wrogów w multiplayerowych meczach. Przygotujcie się, by zmierzyć się z Collector Praetorian, Scion, Abomination, Trooper oraz Captain. Raporty donoszą, że Cerberus umieścił w swoich szeregach jednostki typu Dragoon, zaś Gethy sprowadziły nowe drony na pola walk.

By stawić czoła nowemu zagrożeniu, nowe jednostki dołączyły do wojny, między innymi Turian Havoc Soldier, Turian Ghost Infiltrator. W sumie będzie 16 nowych, dodawanych z czasem postaci, a na początku spotkamy się z Krogan Shaman Adept, Turian Havoc Soldier, Batarian Brawler Vanguard oraz Asari Huntress Infiltrator. Prowadźcie wojnę na sześciu mapach zawierające nowe środowiskowe zagrożenia. Przetrwaj nawałnice kwasu, błyskawice, roztopy, burze piaskowe, roje poszukiwaczy oraz śnieżyce! Zbieracze zabrali ze sobą nowe, śmiercionośne broni Karabin Zbieraczy, Pistolet Maszynowi i Karabin Snajperski. Powiększ swój arsenał, odblokowując je wszystkie oraz nowy ekwipunek i premie sprzętowe, jak na przykład amunicja wybuchająca, amunicja wwiercająca, amunicja fazowa, transmiter medi-żelu.

Wydaje Ci się, że jesteś najlepszym żołnierzem w Przymierzu? Śledź swój rozwój w bazie danych "Wyzwań" Retaliation. Wykonuj multiplayerowe zadania i pokazy siły, by odblokować tytuły i bannery wystawiane w grze, a potem porównuj swe osiągnięcia z przyjaciółmi.

Retaliation wyjdzie 9 października na prawie wszystkie platformy. Jedynie europejscy posiadacze PS3 będą musieli poczekać dzień dłużej. Jeśli chcecie obejrzeć zwiastun nowego DLC oraz kilka szczegółów z nowej mechaniki multiplayera, zapraszamy do rozwinięcie newsa.

Nowe, niebezpieczne wersje znanych map

Na dobrze znanych wam mapach pojawią się pułapki i inne niebezpieczeństwa. Czy będziecie potrafili przetrwać kwas, błyskawice, stopnienia, burze piaskowe, śnieżyce i Roje Poszukiwaczy?

Nowy system Wyzwań

Jak to działa? Baza danych "Wyzwań" będzie śledzić najróżniejsze statystki rozgrywki, takie jak na przykład częstość korzystania z broni N7 Typhoon. Aby zdobyć punkty wyzwań, musisz ukończyć i zaliczać mini-cele. Na przykład zebranie 140.000 punktów poprzez korzystanie z N7 Typhoon zostanie nagrodzone 10 punktami Wyzwań.

Co możesz zrobić z punktami? Dzięki punktom możesz odblokować nowe bonusy w trybie multiplayer, takie jak tytuły i banery. Chcesz by inni gracze wiedzieli, że jesteś członkiem jednostki specjalnej Rady? Możesz to zrobić. Chcesz aby twoi przyjaciele zazdrościli ci fantastycznego banera wyświetlanego w lobby? Również i to możesz zrobić!

Punkty Wyzwań prowadzą do odblokowywania, a odblokowywanie prowadzi do personalizacji twojej rozgrywki. Teraz musisz zabrać się do roboty, Żołnierzu!