Najwidoczniej nigdy nie widziałeś pływających turian. Masa chlapania i wierzgania. Oprócz momentów, kiedy się topimy.
-- Garrus Vakarian
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Operacja Vigilance - raport admirała Hacketta

12.09.2012, 00:15
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Operacja Vigilance niestety zakończyła się porażką graczy. Celem społecznościowym było ukończenie 250,000 misji eskorty. Sprzymierzone siły N7 były w stanie bezpiecznie eskortować jedynie 231,456 sond.

Osoby, które zaliczyły cel indywidualny otrzymają Pakiety Odznaczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem admirała Hacketta.

Nadawca: Admirał Steven Hackett, Dowództwo Sprzymierzonych Sił Cytadeli.

Re: Operacja Vigilance.

Klasyfikacja Poufności: XB-PRIME

Dystrybucja: Wyłącznie Siły N7

Żołnierze Drogi Mlecznej -

Jak zostało wspomniane we wcześniejszych komunikatach, otrzymaliśmy kilkadziesiąt informacji dotyczących nadzwyczajnej aktywności wroga. Po jednym z ostatnich, niespodziewanych ataków zdecydowaliśmy się na przygotowanie Operacji Vigilance. Z żalem muszę jednak ogłosić, że operacja zakończyła się naszą porażką.

Zanim sondy były w stanie dokończyć swoje zadania, nasze oddziały zostały przytłoczone przez siły wroga. Przeciwnicy znali nasze plany. Nasi żołnierze odzyskali tyle sprzętu ile byli w stanie przed ewakuacją ze stref bitewnych. Odzyskany ekwipunek zostanie dobrze wykorzystany, aczkolwiek nie udało się nam poznać całej prawdy o naturze ataków, ani nie dowiedzieliśmy się jak możemy im przeciwdziałać.

Będziemy kontynuować nasze śledztwo. Choć wiem, że te słowa nie pocieszą tych, którzy brali udział w Operacji. Jedyne co mogę powiedzieć, to że musicie być czujni i polegać na waszych towarzyszach broni. Żniwiarze mają plan. Musimy być gotowi na wszystko.

- Admirał Hackett.