Rada może cmoknąć mnie w dupę!
-- Shepard
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

BioWare na Comic Con 2012

09.07.2012, 18:55
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Studio BioWare przedstawiło swoje plany na tegoroczny Comic Con, odbywający się w dniach 11-15 lipca w San Diego. Fanów Mass Effect 3 mogą szczególnie zainteresować informacje dotyczące nowych DLC, które mogą pojawić się podczas konwentu. Będziemy trzymać rękę na pulsie i informować Was o wszystkich nowościach.

W rozwinięciu newsa znajdziecie szczegółowy plan wszystkich atrakcji zaplanowanych przez BioWare.

BioWare z przyjemnością ogłasza, że dniach od 11 do 15 lipca będzie ponownie obecne na Comic Con w słonecznym San Diego. Zarówno dla wszystkich posiadaczy plakietek SDCC, jak i tych, którzy pojawią się bez biletów mamy przygotowanych wiele atrakcji.

Baza BioWare

Po raz kolejny otworzymy Bazę BioWare w Gaslamp Hilton (nie potrzebujesz plakietki by wejść do środka) dla wszystkich którzy zechcą zagrać w grę wieloosobową Mass Effect 3 wraz z najnowszym, nadchodzącym DLC. Twórcy gry i zespół odpowiedzialny za kontakty ze społecznością będą na miejscu i będą grali w multiplayer'a, udzielali rad, dyskutowali na temat BioWare i rozdawali autografy. Zabierzcie ze sobą swoje gry, książki lub każdą inną rzecz na której chcielibyście otrzymać podpis.

Baza BioWare będzie otwarta w następujących terminach:
Czwartek - od 1pm - 9pm
Piątek - od 1pm p 9pm
Sobota - od 1pm-4 pm i od 7pm-9pm
Niedziela - od 11am-5pm

David Gaider, główny scenarzysta Dragon Age i twórca komiksów/książek, będzie składał autografy codziennie od 1:30pm do 2:30pm. Natomiast w sobotę od 1pm do 3pm będzie można zdobyć podpisy Kimberly Brooks (Ashley Williams) i Raphael'a Sbarge (Kaidan Alenko).

W sobotę wieczór, od godziny 7pm, zapraszamy do Baru Czyściec na darmowe przekąski i drinki, w tym piwa i wina. W tym samym czasie odbędzie się również doroczny Cosplay, więc przyjdźcie do Bazy obejrzeć wszystkie wspaniałe kostiumy!

W czasie Konwentu

Dla posiadaczy plakietek mamy również przygotowane atrakcje odbywające się w centrum konwentu. Na stoisku Dark Horse spotkacie "Złego" Chrisa Priestly, który będzie zajmował się produktami BioWare stworzonymi przez Dark Horse, w tym przygotowaną specjalnie na konwent, wykonaną z brązu repliką Normandii, litografiami i komiksem Dragon Age: The Silent Grove, który po raz pierwszy będzie dostępny w twardej okładce. Chwyć swój ulubiony gadżet Dark Horse i porozmawiaj ze "Złym" Chrisem na temat BioWare. Na stoisku spotkacie również naszych pisarzy, którzy rozdawać będą autografy:

  • David Gaider, autor The Silent Grove, pojawi się na stoisku w środę w godzinach od 6pm-7pm, w piątek od 3pm-4pm i sobotę od godziny 5pm do 6pm.
  • Chris Helper, odpowiedzialny za stworzenie artbook'a Mass Effect 3 i wykreowania postaci Thane'a i EDI, wraz Sylvią Feketekuty, twórczynią 4 komiksu serii ME: HomeWorlds, postaci Liary i Samary, będą rozdawać autografy w czwartek i niedziele od 11-12.

Nie zapomnijcie o części konwentu poświęconej Mass Effect 3, odbywającej się w sali 25ABC w Sobotę, od godziny 5 do 6pm.

Mass Effect: Przeszłość, Teraźniejszość i Przyszłość - wraz z twórcami Mass Effect przyjrzyj się ewolucji marki ME. Mike Gamble (Producent), Corey Gaspur (Starszy projektant walk), Parrish Ley (Główny animator przerywników filmowych), Sylvia Feketekuty (Scenarzystka), Jessica Merizan (Menadżer społecznościowy) i "Zły" Chris Priestly (Specjalista społecznościowy) będę dyskutować na temat przyszłości serii, waszych ukochanych postaci, gry wieloosobowej, jak również zdradzać plany co do nowych DLC.

14 lipca, w sobotę w godzinach od 10:30-11:30, w sali 24ABC odbędzie się również panel dyskusyjny Dark Horse: BioWare.

Dark Horse i BioWare ponownie złączyli siły i razem przedstawią fanom nowe informacje na temat Dragon Age i rozrastającego się świata Mass Effect. Jeremy Atkings, David Marshall, David Gaider, Sylvia Feketekuty, Chris Helper, "Zły" Chris Priestly wraz z grupą gości-niespodzianek i sławnych geeków zapraszają na wspólną podróż w głąb świata Dark Horse/BioWare.

Pamiętajcie o odwiedzeniu stoisk naszych niesamowitych partnerów, którzy przygotowują gadżety i produkcje związane z BioWare.

  • Square Enix (Booth # 3829)
  • SideShow Statues (Booth # 1929)
  • Kotobukiya (Booth # 2601)
  • Triforce (Booth # 2846)
  • FUNimation (Booth #4135)

Źródło: BioWare Blog.