Nazywam się komandor Shepard, a to jest mój ulubiony sklep w Cytadeli.
-- Shepard
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Nowy patch do ME 3 dostępny w przyszłym tygodniu

06.04.2012, 22:00
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

BioWare zapowiedziało wydanie drugiego już patcha do Mass Effect 3. Aktualizacja będzie dostępna 9 kwietnia dla użytkowników PC i 10 kwietnia dla Xbox i PS3.

Pełna lista zmian dostępna jest w rozwinięciu newsa.

• Naprawiono problemy z importem twarzy Sheparda z ME1/ME2 do ME3
  • Naprawiono błąd, podczas którego szybkie i kilkukrotne wybieranie "Wczytanie zapisanego stanu gry" mogło powodować zresetowanie poziomu gracza i potencjalne zablokowanie mocy
  • Naprawiono błąd powodujący zawieszanie gry podczas wybierania opcji Multiplayer przy wolnym połączeniu z internetem
  • Naprawiono błąd z terminalami na Edem Prime powodującymi zawieszanie się gry
  • Naprawiono błąd występujący podczas logowania się w czasie, gdy serwer jest nieaktywny. Po wyświetleniu wiadomości o nieaktywnym serwerze i zaakceptowaniu jej, gra zawieszała się
  • Naprawiono potencjalne zawieszanie się gry podczas Szybkiego Wczytywania gry ze stworzoną przez siebie panią Shepard
  • Naprawiono błąd występujący przy restartowaniu misji i zbieraniu ilość modyfikacji broni wyższej od maksymalnej powodujący wyświetlanie informacji o błędzie
  • Naprawiono błąd z zawieszaniem się gry podczas przejścia występującego po poziomie z Kanałem
  • Naprawiono błąd w którym zapis gry z DLC mógł być dostępny dla konta bez DLC, jeśli inne konto na tym samym komputerze posiadało dostęp do DLC (PC)
  • Naprawiono błąd w którym zapisane stany gry z różnych kont na tym samym komputerze mogły zostać zablokowane, jeśli jedno konto posiada dostęp do DLC a inne nie (PC)
  • Naprawiono błąd przez który gra potencjalnie mogła zawieszać się, w czasie przechodzenia z Portu: Obszaru tymczasowego do Portu Normandii (PS3)