To, że cię lubię, wcale nie oznacza, że nie mogę cię zaje***.
-- Urdnot Wrex
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Zakończenie Operacji Forteca - raport admirała Hacketta

26.03.2012, 18:48
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Podczas minionego weekendu wszyscy gracze uczestniczący w rozgrywkach multiplayera Mass Effect 3 w ramach Operacji Forteca otrzymywali +25% bonusu do punktów doświadczenia.

Udało się wam wykorzystać ten czas do zdobycia wyższych poziomów waszych postaci?

Przedstawiamy raport admirała Steven Hacketta dotyczący zakończonego wyzwania.

Nadawca: Admirał Steven Hackett, Dowództwo Sprzymierzonych Sił Cytadeli.

Re: Operacja Forteca.

Klasyfikacja Poufności: XB-PRIME

Dystrybucja: Wyłącznie Siły N7

Żołnierze Drogi Mlecznej -

Wraz z zakończeniem weekendu, mogę wyrazić zadowolenie z postępów osiągniętych w czasie Operacji FORTECA. Poprzez mądrą, defensywną walkę udało nam się utrzymać pozycje zyskane dzięki Operacji GOLIAT jak również wytrenować niezliczoną ilość nowych żołnierzy służących w naszej rozrastającej się armii.

I choć nie jest to zwycięstwo tak efektowne jak w przypadku uderzenia w serce wrogiej armii, to wypełnianie skromniejszych zamierzeń i pomoc nowicjuszom ma krytyczne znaczenie. Sposób trenowania rodaków jest istotną kwestią. Przyjmujesz obcego do swojej jednostki i dajesz mu ekwipunek potrzebny do zabicia Żniwiarza, uratowania twojego życia lub nawet poświęcenia się w celu uratowania ciebie. Tego wszystkiego można zostać nauczonym, lecz jedynie przez osobę, która zainspiruje ich do stania się kimś więcej niż są.

Aby uczyć trzeba mieć odwagę. Doświadczenie. Wytrwałość. Te cechy prezentujesz członkom swojej drużyny i dzięki nim wygramy te wojnę.

- Admirał Hackett.