Potrzebna mi armia! Albo dobra ekipa...
-- Shepard
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Mass Effect: Paragon Lost - film animowany

03.03.2012, 10:08
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Studio BioWare wraz z Production IG (odpowiedzialnym za powstanie takich tytułów jak Ghost in the Shell czy Kill Bill: Vol.1) zapowiedziało rozpoczęcie prac nad nową produkcją animowaną, której akcja rozgrywać się będzie w świecie Mass Effect.

paragon_lost

Fabuła Mass Effect:Paragon Lost ma miejsce przed rozpoczęciem wydarzeń z ME3. Film przedstawi losy Jamesa Vegi, młodego marines służącego w Przymierzu.

James Vega w ME3

James obejmuje dowództwo nad elitarną jednostką sił specjalnych i wyrusza do walki z tajemniczymi obcymi, znanymi jako Zbieracze. Vega wraz ze swoimi żołnierzami stacjonuje w ludzkiej kolonii położonej w odległym systemie i musi ochronić jej mieszkańców przez Zbieraczami. Wkrótce po ataku oficer dowodzący Vegi ginie w walce i młody żołnierz podejmuje się obrony ocalonych mieszkańców kolonii. James, podziwiający komandora Sheparda, teraz sam będzie musiał podjąć trudne decyzje, konsekwencje których odczuje jego drużyna i wszyscy mieszkańcy kolonii. Vega wkrótce odkryje, że droga bohatera nie jest wcale tak wspaniała, jak ją sobie wyobrażał, a za zwycięstwo w wojnie płaci się wysoką cenę; koniec niewinności, poświęcenie ideałów i utrata najbliższych.

Reżyserem filmu jest Atsushi Takeuchi. Oficjalną stronę projektu znajdziecie pod tym adresem.