Strefa objęta kwarantanną z powodu wirusa zabijającego obcych. Dlaczego nigdy nie chodzimy w jakieś fajne miejsca?
-- członek oddziału
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Wojna ze Żniwiarzami wkracza na iOS

07.02.2012, 23:00
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Na odbywającej się dzisiaj konferencji prasowej w Nowym Jorku, Electronic Arts ogłosiło dwie aplikacje należące do marki Mass Effect zmierzające na urządzenia korzystające z iOS (iPhone, iPod touch, iPad). Obie aplikacje powiązane są bezpośrednio z nadchodzącą trzecią częścią trylogii Mass Effect i systemem Galaxy at War wpływającym na status pojawiającej się w ME3 Galaktycznej Gotowości (Galaxy Readiness) pozwalającej na prostsze uzyskanie dostępu do optymalnego zakończenia gry.

Pierwszą z zapowiedzianych aplikacji jest gra Mass Effect: Infiltrator - trzecioosobowa strzelanka, która zaprezentuje "rewelacyjną grafikę, autentyczne uzbrojenie i moce znane z uniwersum Mass Effect". Naszym zadaniem w grze będzie uwalnianie więźniów przetrzymywanych w bazie należącej do Cerberusa. Gracze otrzymają nagrody za zbieranie dowodów zbrodni popełnionych przez tą organizację - "każdy zakończony powodzeniem ratunek i zebrane dane w Infiltrator zwiększą wskaźnik Galaktycznej Gotowości w Mass Effect 3 poprzez system Galaxy at War."

Drugą z aplikacji jest Datapad. Poprzez Datapada będziemy mogli pozostać stale w kontakcie z wydarzeniami rozgrywającymi się w ME3 i np. podejrzeć na mapie galaktyki jak toczy się wojna ze Żniwiarzami czy otrzymywać wiadomości od postaci pojawiających się w ME3.

Co o tym sądzicie? Zamierzacie korzystać z Datapada lub grać w Infiltratora?