A ty przypadkiem dla nich nie pracowałeś? Jak to było? „Skórzane fotele”?
-- Shepard do Jokera
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Wyciek bety Mass Effect 3 na Xbox Live

05.11.2011, 13:17
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Wczesna wersja Beta gry Mass Effect 3 przez pomyłkę została opublikowana na Xbox Live. Obecnie wersja nie jest już dostępna, ale niektórym graczom udało się skorzystać z chwilowej pomyłki i ściągnąć wczesną wersję demonstracyjną ME3.

Poznaliśmy, między innymi, nowy, interesujący element jakim jest wybór "trybu" gry. Rozpoczynając Mass Effect 3 gracze będą mogli wybrać pomiędzy następującymi trybami:

Tryb Akcji: Dla graczy, którzy stawiają akcję i walkę na pierwszym planie i chcą zminimalizować elementy historii. W trybie akcji ustawiony zostanie normalny poziom trudności, jak również automatyczne odpowiedzi.

Tryb Historii: Dla graczy, którzy stawiają historię na pierwszym planie i chcą zminimalizować elementy walki. W trybie historii ustawiony zostanie normalny poziom trudności i ręczny wybór odpowiedzi w dialogach.

Tryb RPG: Dla graczy, którym zależy na doświadczeniu w równej mierze zarówno historii jak i walki. W trybie RPG ustawiony zostanie normalny poziom trudności i ręczny wybór odpowiedzi w dialogach.

Jesse Houston zaznaczył, że Bioware wciąż pracuje na udoskonaleniem tych trybów. Powiedział również, że poprzez wprowadzenie trybów, chcą oddać w ręce graczy jak największą kontrolę nad sposobem, w jaki chcą doświadczyć Mass Effect 3.

Szykuje się też kolejny wielki powrót znanej postaci z Mass Effect 1. Komandor Shepard spotka na swojej drodze kapitana Kirrahe (teraz już majora), salarianina, z którym brał udział w akcji na Virmirze.

Pojawiły się również nowe informacje dotyczące trybu Multiplayer. Do ras, którymi będzie można pokierować dołączyli Quarianie. Posiadamy również pierwsze informacje na temat klas postaci i ich mocy.:

Szturmowiec: Szarża Biotyczna, Fala uderzeniowa i Przyciągnięcie. (Człowiek, Drell, Asari)

Adept: Przyciągnięcie, Osobliwość, Odkształcenie. (Człowiek, Drell, Asari)

Żołnierz: Skok adrenaliny, Strzał Wstrząsowy, Granat. (Człowiek, Kroganin, Turianin)

Inżynier: Spalenie, Przeciążenie, Sonda bojowa. (Człowiek, Quarianin, Salarianin)

Strażnik: Rzut, Odkształcenie, Pancerz technologiczny. (Człowiek, Kroganin, Turianin)

Szpieg: Kamuflaż Taktyczny, Zamrożenie, Granat Klejący. (Człowiek, Quarianin, Salarianin)

Prezentujemy również wiele nowych screenów, również z trybu Multiplayer, które przedostały się do sieci. Zapraszam do ich obejrzenia w rozwinięciu newsa!

Ashley James Vega
Żniwiarze Multiplayer James Vega Wrex Garrus Shepard Anderson Multiplayer Inwazja Inwazja Inwazja Inwazja Walka Shepard husks Modyfikacje Multiplayer