To pomyśl, jak ja się czuję. Miałem nienawidzić krogan, ale potem zjawiłeś się ty i zalałeś mnie swoim ciepłem i serdecznością.
-- Garrus Vakarian
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Consider yourselves hacked

Zeena/Damix @ 23.05.2017, 12:43
Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Witajcie w naszym czwartym wywiadzie na stronie. Dziś Zeena przepytuje Nicholasa Boultona, czyli Reyesa Vidala. Jeżeli szukacie sposobu na kaca, to dobrze trafiliście!

reyes

Status Widmo: Hej Nicholas! Na początek chciałam Cię zapytać o Polskę. Masz z nią jakieś skojarzenia?

Nicholas Boulton: Polska - pyszne jedzenie, świetni ludzie. Słynne polskie pączki to jeden z najlepszych sposobów na kaca. ;)

SW: Pracujesz z BioWare od czasów Dragon Age: Początek, no i większość zna Cię z roli Hawke'a. Miałeś też kilka ról w poprzednich częściach Mass Effect. Możesz nam jednak opowiedzieć coś więcej o swojej karierze?

NB: Mam szczęście, że moja kariera jest bardzo urozmaicona, obejmując wszystko, od teatru po filmy. Gry komputerowe to świetna zabawa i stanowią ważną część mojej pracy. Bioware jest świetnym studiem do współpracy. Ich zaplecze jest imponujące, a postacie, które dla nas piszą sprawiają zawsze wiele radości i stanowią wyzwanie. Ich fani również są niesamowici. Kiedy po raz pierwszy założyłem twittera, byłem "rozsadzony" zainteresowaniem i wsparciem przez fanów Dragon Age oraz Mass Effect.

SW: Grałeś już w Andromedę? Jeżeli tak, to jak wrażenia? Masz jakieś swoje ulubione oraz te "mniej lubiane" postacie?

NB: Nie grałem jeszcze w Andromede. Ciągle czekam na okazję. W tym momencie cały czas jaki mam dla gier, poświęcam na nagrywanie audiobooków oraz przygotowania do roli w nowej produkcji, nad która pracę zaczną się niebawem. (Nie mogę jeszcze mówić o szczegółach)

reyes

SW: Dlaczego wybrałeś zawód aktora dubbingowego?

NB: Dubbing jest tylko częścią tego, co robię jako aktor. Nie wybierałem tego świadomie. Raczej bardziej dubbing wybrał mnie - Jestem bardzo zadowolony i mam szczęście, że mogę to kontynuować. :)

SW: Jak przygotowywałeś się do roli Reyesa Vidala i co sprawiło Ci najwięcej problemów w tej roli? Jesteś świadomy, jak popularną postacią jest teraz?

NB: Reyes Vidal był świetną postacią do grania. Akcent był tą częścią, na której musiałem się skupić. Kiedy BioWare zaprosiło mnie na przesłuchania, był opisany jako latynoamerykanin - ja jestem anglo-irlandczykiem, więc niezbyt oczywisty wybór do roli chilijczyka w kosmosie... Jestem szczęśliwy (ulżyło mi) widząc pozytywny odbiór fanów.

SW: Myślisz, że Reyes posiada jakąś część Twojej osobowości? Moglibyście być kumplami w życiu?

NB: Życzę sobie, żebym był chociaż w połowie tak opanowany jak Reyes! Podejrzewam, że mógłby być dobrym towarzyszem do whisky/tequili.

SW: Chciałbyś coś przekazać naszym czytelnikom?

NB: Consider yourselves hacked. ;)

Źródła: Art