Strefa objęta kwarantanną z powodu wirusa zabijającego obcych. Dlaczego nigdy nie chodzimy w jakieś fajne miejsca?
-- członek oddziału
Czytaj więcej...

NZXT H510i Mass Effect - limi...

NZXT H510i Mass Effect to najnowszy, siódmy projekt z seri...

Czytaj więcej...

Relieve the legend - Legendar...

N7 Day przyniósł to czego większość mogła się spodziewać. ...

Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

0123

Wideo z rozgrywką: Postacie

Damix @ 23.02.2017, 17:32
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

BioWare udostępniło kolejne „Wideo z rozgrywki”. Wideo przybliża nam rozwój postaci, profile oraz załogę. Zapraszamy do oglądania w rozwinięciu newsa.

ME:Andro

Profile

profile

Jak już wspominaliśmy ostatnio, istnieją 3 główne kategorie umiejętności: Walka, Biotyka, Technologia. Odblokowując umiejętności, otrzymujemy dostęp do tzw. profili. Zastępują one system klas znany z poprzednich części. Do wyboru jest ich 7: Żołnierz, Inżynier, Adept, Strażnik, Szturmowiec, Szpieg oraz Odkrywca.

Odblokowywanie umiejętności dla danych profili zapewnia nam określone premie. Adept przykładowo zapewnia bonusy wydłużające oraz wzmacniające zdolności biotyczne. Profile możemy zmieniać w dowolnym momencie, co zapewnia nam różnorodne podejście do walki.

Ulubione

ulubione

Jest to funkcja, dzięki której możemy stworzyć zestaw 3 mocy i jednego profilu. Można wybierać pomiędzy 4 stworzonymi przez nas zestawami w trakcie walki. Pozwala to na dostosowanie stylu gry pod daną sytuację oraz przeciwnika.

Oddział

oddzial

Nasz zespół uderzeniowy liczy 6 osób, w skład którego wchodzą: Cora, Vetra, Peebee, Jaal, Drack oraz Liam. Każdy z członków oddziału posiada 3 umiejętności aktywne i 2 pasywne. Każda posiada też swój styl bojowy. Dla przykładu: Cora może wykorzystywać zdolności biotyczne jako postać wspierająca, natomiast Drack będzie idealny do roli typowego „tanka”. Dodatkowo możemy wspólnie z towarzyszami używać kombinacji mocy, które można aktywować oznaczając wroga lub grupę.

Dowiedzieliśmy się również, kto użyczy głosu Dr. Lexi T’Perro. To Natalie Dormer (jestem zauroczony), znana z m.in. Gry o Tron oraz Igrzysk Śmierci. Dodatkowo aktorka zdradziła, że jej kolega z którym występowała na planie Gry o Tron, Gethin Anthony również użyczy swojego głosu w Andromedzie. Jego postać ma nazywać się Gil Brodie.

Jeżeli chcecie poznać wstępne wrażenia z Mass Effect: Andromeda to odsyłamy Was do artykułów GryOnline oraz CD-Action.