No to co? Wjeżdżamy do mrocznego podziemnego tunelu?
-- Towarzysz Sheparda
Czytaj więcej...

NZXT H510i Mass Effect - limi...

NZXT H510i Mass Effect to najnowszy, siódmy projekt z seri...

Czytaj więcej...

Relieve the legend - Legendar...

N7 Day przyniósł to czego większość mogła się spodziewać. ...

Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

0123

Mass Effect Andromeda: Walka

Damix @ 17.02.2017, 18:01
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

BioWare rusza z serią wideo, które będą przedstawiać różne aspekty rozgrywki Andromedy. Na pierwszy ogień idzie aspekt walki i uzbrojenia. Zapraszamy Was do obejrzenia gameplay'u w rozwinięciu newsa.

ME:Andro

W powyższej prezentacji możemy zobaczyć m.in, 4 sloty uzbrojenia, po jednym na każdy rodzaj broni: pistolety, strzelby, karabiny szturmowe i snajperskie oraz uwaga nowość... broń białą do walki wręcz. Bronie nie mają ograniczeń, więc będziemy mogli wybrać swobodnie najbardziej odpowiadający nam zestaw. Bronie i sprzęt w grze dzielą się na 3 rodzaje amunicji: amunicje fizyczną, wiązki energii oraz oparta na plazmie, która korzysta z technologii naprowadzania termicznego.

Mamy też umiejętności i zdolności, które dzielą się na 3 główne kategorie: umiejętności bojowe, biotyczne oraz technologiczne. Nie ma ograniczeń do wybieranych umiejętności, kategorie mają jedynie ułatwić dobranie umiejętności pod nasz styl gry.

Sama walka ma być bardziej dynamiczna i każdy przeciwnik będzie posiadał swój styl. Jedni będą trzymali się na dystans, inni natomiast będą szarżować by zmusić nas do opuszczenia osłon i zmiany pozycji.

Oczywiście zachęcamy Was do dyskusji w komentarzach