Nikt nie jest doskonały.
-- Miranda Lawson, po zabiciu swojego ojca
Czytaj więcej...

NZXT H510i Mass Effect - limi...

NZXT H510i Mass Effect to najnowszy, siódmy projekt z seri...

Czytaj więcej...

Relieve the legend - Legendar...

N7 Day przyniósł to czego większość mogła się spodziewać. ...

Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

0123

Dwie nowe zapowiedzi, opisy postaci i nowa rasa

Damix @ 26.01.2017, 21:03
Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

BioWare uraczyło nas dzisiaj dwoma zapowiedziami. Pierwsza przedstawia zarys głównego antagonisty znanego jako Archont oraz nową rasę, druga zaś jest w ramach Inicjatywy Andromeda. Obie zapowiedzi umieszczamy w rozwinięciu. Pokażemy Wam też opisy postaci oraz nową rasę przedstawioną w trailerze.

ME:Andro

Zwiastun:

Inicjatywa Andromeda:

Poniżej zamieszczamy opisy znanych Wam już postaci oraz przedstawiciela nowej rasy. Jeżeli zauważycie jakieś błędy w tłumaczeniu to wspomnijcie o tym w komentarzu. Będzie to dla nas pomocne.

Alec Ryder

Alec

Urodzony na Ziemi w 2129, Alec Ryder opowiada, że jego miłość do odkrywania nowych granic spowodowana jest dzieciństwem w Sierra Nevadas. Według przebiegu służby dołączyć do Przymierza i został przydzielony do historycznej ekspedycji Jon’a Grissoma przez Przekaźnik Charona. Jego doświadczenie uczyniło go kandydatem do treningu N7. Alec kontynuował swoją służbę wojskową na Shanxi w Wojnie Pierwszego Kontaktu przeciwko Turianom.

Został przydzielony do pełnienia obowiązków Wojskowego Attaché na Cytadeli w 2160 roku. Alex interesuje się sztuczną inteligencją jako czynnikiem do rozwoju ludzkości.

Cora Harper

Cora

Porucznik Cora Harper jest ludzkim biotykiem i pełni rolę oficera w Przymierzu. Została przeniesiona do Programu Walkiria zarządzanego przez Radę Cytadeli i umieszczona w oddziale komandosek Asari znanych jako Córki Talein.

Wyszkolenie łowczyni i zdolności biotyczne czynią ją idealną kandydatką do pełnienia funkcji zastępczyni Aleca Ryder’a i w razie uzasadnionej potrzeby nowym Pionierem.

Liam Kosta

Liam

Liam Kosta to ludzki specjalista do spraw bezpieczeństwa i reagowania kryzysowego z taktycznym przeszkoleniem cywilnym. Liam uczęszczał do uniwersytetu dla inżynierów, które opuścił na rzecz szkolenia dla organów ścigania a następnie został przeniesiony do Ciężkich Miejskich Oddziałów Poszukiwawczych i Reagowania Kryzysowego.

Jego różnorodne umiejętności wyróżniały go dzięki czemu Liam został wybrany przez Aleca Rydera do oddziału Pioniera.

S.A.M

SAM

Pierwszy neuronowy implant Pioniera został stworzony przez Dr. Ellen Ryder, która była pionierem w projektowaniu biotycznych, ludzkich implantów. Kiedy biotyczne implanty napędzają i skupiają elektryczne sygnały w układzie nerwowym, ten implant idzie o krok dalej. Nie tylko poprzez łączenie z układem nerwowym, ale także ze zmysłami i cyrkulacją hormonów.

Połączony ze sztuczną inteligencją, implant osiąga swój pełny potencjał. Implant jest obustronnym łączeniem, dającym pełny wgląd w stan psychiczny i mentalny użytkownika. Póki co pozwala na generowanie i zmianę sygnałów elektrycznych wzdłuż ścieżek neuronowych SAM dzięki czemu odczuwa i widzi to samo co Pionier.

Scott/Sara Ryder

Ryder

Urodzony na Cytadeli w 2163 roku. Posiada szkolenie nieformalne przeprowadzone przez Aleca Rydera. Scott dołączył do Przymierza i został przydzielony do placówki w pobliżu Stacji Arcturus nadzorującej Przekaźnik 202. Ten przekaźnik masy prowadził do zastrzeżonej przestrzeni i miał złą reputację. Scott odpowiadał za ochronę Arcturus.

Urodzona na Cytadeli w 2163 roku. Posiada szkolenie nieformalne przeprowadzone przez Aleca Rydera. Sara dołączyła do Przymierza, które kontynuowało poszukiwanie technologii Protean po odkryciach na Marsie. Sara była przydzielona do pomagania przy poszukiwaniach pozostałości po Proteanach. Często opisuje emocje towarzyszące służbie z naukowcami takimi jak Mateus Silva będącymi na krawędzi kolejnych, niesamowitych odkryć.

Jaal

Jaal

Jaal pochodzi z nowo przedstawionej rasy, która nazywa się Angara. Ma być opcją romansową i jest bardzo prawdopodobne, że będzie kolejnym towarzyszem w naszej drużynie