Potrzebna mi armia! Albo dobra ekipa...
-- Shepard
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

PeeBee i Liam

Damix @ 11.11.2016, 14:34
Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

BioWare zawsze miało smykałkę do tworzenia świetnych postaci. W końcu na palcach jednej ręki można policzyć postacie, które wzbudzały u nas uwielbienie lub nienawiść i obrzydzenie. Andromeda ma pod tym względem wysoko zawieszoną poprzeczkę, przecież nie tak łatwo zastąpić takie postaci jak m.in. Garrus, Tali, Wrex, Liara, Jacob (hehehe, taki bait) czy wiele innych pamiętnych postaci. Na ten moment znamy dwóch towarzyszy, z którymi dane nam będzie odkrywać Galaktykę Andromeda. Czy mają potencjał? Kim są nowi bohaterowie? PeeBee i Liam, a poniżej postaramy się przetłumaczyć Wam opis wspomnianej dwójki:

Andromeda

Liam

Liam

Liam jest byłym policjantem, który przybył na Andromedę na pokładzie Hyperiona. Jest młody, pełny entuzjazmu, a w niektórych przypadkach zwolennikiem idealistycznych rozwiązań. Jak twierdzi Walters, Liam, mimo że bierze poważnie swoje obowiązki to potrafi też być po prostu luźnym gościem. Może wprowadzić trochę luźnej atmosfery i optymizmu do sytuacji, jednak kieruje się też sercem, przez co potrafi łatwo wpaść w gniew i nie posłuchać rozkazu, co nie oznacza, że nie wspiera Rydera w działaniach. Liam wierzy w nową, wspaniałą przyszłość ludzkości.

PeeBee

Peebee

Asari jest samotnikiem oraz awanturnikiem. Przybyła na pokładzie Nexusa, lecz szybko postanowiła działać na własną rękę. Nie jest od razu częścią drużyny jak Liam, spotykamy ją dopiero podczas przygód. PeeBee jest ciekawa nowej technologii, którą można znaleźć w Galaktyce Andromeda. Szuka wskazówek i stara się uczyć wszystkiego na bieżąco.

Jest super inteligentna, jednak szybciej mówi, niż myśli, przez co ciężko jej nawiązywać nowe kontakty. Nie ma co oczekiwać, że będzie nową Liarą. "Jest lekko zwariowana, Liara była bardziej poważna" - mówi Walters. Nie dba o zasady i nie potrafi działać zespołowo, co może prowadzić do konfliktów w drużynie. Dołącza do Rydera, dlatego, że widzi w tym okazję do poznania obcej technologii, co może być pomocne dla Nas.