Stań w prochach biliona martwych dusz i zapytaj duchów czy honor się liczy. Milczenie jest twoją odpowiedzią.
-- Javik
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Kolejne przecieki prosto z Andromedy

Kepason @ 22.11.2015, 13:59
Ocena użytkowników:  / 11
SłabyŚwietny 

Choć ciężko ostatnio o jakiekolwiek oficjalne informacje na temat tworzonego właśnie Mass Effect: Andromeda, to z pomocą zawsze przyjdą tzw. "nieoficjalne źródła". Moderatorzy jednego z forów dotyczących Mass Effect otrzymali wczoraj informacje dotyczące pewnych aspektów nowej odsłony gier w świecie ME. Źródło tych wieści jest nam nieznane, zaś osoba która je przekazała, pragnie być anonimowa. Jednakże, jak twierdzą moderatorzy, informator, który przekazał ten przeciek, udowodnił z całą stanowczością, że jest związana z BioWare.

MEprzeciek

Poniżej znajdziecie wszystkie informacje, które zostały ujawnione. Postanowiliśmy je wypunktować:

  • Na każdą misję nasz bohater może zabrać ze sobą dwóch towarzyszy, więc pod tym względem gra nie różni się niczym od poprzednich odsłon.
  • Zarówno główny bohater jak i jego kompani zostaną wyposażeni w plecaki odrzutowe, które odegrają znaczącą rolę przy eksploracji powierzchni planet.
  • Ponownie pojawi się Omni-klucz, którego funkcjonalność zostanie mocno rozszerzona w stosunku do poprzednich części. Pojawiła się wzmianka o możliwości wytworzenia za jego pomocą tarczy energetycznej.
  • Zastosowanie silnika Frostbite (na którym powstał Dragon Age: Inkwizycja oraz najnowsza odsłona Star Wars: Battlefront) ma sprawić, że zarówno otoczenie jak i modele postaci nabiorą dużo większego realizmu niż w poprzednich częściach. Dodatkowo możliwe będzie niszczenie elementów otoczenia.
  • Po galaktyce Andromedy poruszać się będziemy za pomocą własnego statku kosmicznego, który rozmiarami ma przewyższyć Normandię SR2. Sama eksploracja przestrzeni również znacząco ma różnić się od chociażby ME3. Niejednokrotnie będziemy musieli sami chwycić za stery swojego statku i dolecieć nim w wybrane miejsce.
  • Pojawi się możliwość ulepszania i modyfikowania pojazdu Mako.
  • Fabuła gry skupiać się ma na znalezieniu nowego domu dla Ludzkości i innych ras z Drogi Mlecznej. Głównym przeciwnikiem ma być rasa z wyglądu przypominająca skrzyżowanie Vorcha ze Zbieraczem. Wczesna wersja gry ukazuje tych obcych desantujących się z okrętów Cerberusa, jednakże najprawdopodobniej twórcy po prostu wykorzystali do projektowania gry stare modele, póki nie mają stworzonych nowych.
  • Jednym z czarnych charakterów ma być człowiek, noszący pancerz podobny do tego, który posiada bohater trailera, jednak pozbawiony insygniów N7.

Informacji jest sporo, ale to czy okażą się prawdziwe, jest kwestią czasu. Jakie są Wasze odczucia na temat tych przecieków? Piszcie w komentarzach.