Stań w prochach biliona martwych dusz i zapytaj duchów czy honor się liczy. Milczenie jest twoją odpowiedzią.
-- Javik
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Wpis z bloga BioWare z okazji Dnia N7

Kepason @ 07.11.2015, 18:06
Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Z okazji obchodzonego dziś Dnia N7, BioWare opublikowało na swoim blogu wpis skierowany do fanów serii Mass Effect. Tłumaczenie wpisu, oraz teaser, który został dziś opublikowany, znajdziecie poniżej.

dzienN7

Wesołego Dnia N7

Zbieramy się dziś, żeby świętować naszą wspólną pasję do serii Mass Effect. Chcielibyśmy wam podziękować za wzięcie udziału wraz z nami w tej niesamowitej przygodzie.

Dzień N7 to pora na świętowanie razem z fanami tego, jak daleko zaszliśmy. Przez blisko dekadę, jaka upłynęła od premiery pierwszej gry Mass Effect, odbyliśmy razem niesamowitą podróż. Zdobywaliśmy przyjaciół, tworzyliśmy sojusze i kształtowaliśmy historie sięgające do najdalszych zakamarków Drogi Mlecznej.

Wspominając trylogię, myślimy o wielu cudownych rzeczach, które powstały dzięki waszemu entuzjazmowi. Stworzyliście nie tylko dzieła sztuki, stroje, piosenki, opowieści, czy przepisy, ale przede wszystkim – społeczność. Dzieląc się pasją, nawiązaliście przyjaźnie na całym świecie, zjednoczyliście się i zainspirowaliście nowe pokolenie graczy. Dzięki temu dziś, na nieznanej ulicy w obcym mieście, wystarczy skinąć głową w geście porozumienia komuś w bluzie N7, by poczuć się jak u siebie w domu.

Ta więź stanowi dla nas inspirację podczas prac nad grami. Przypomina nam, dlaczego je tworzymy. Każdego dnia podczas pracy nad kolejną odsłoną świata Mass Effect staramy się zawrzeć w niej serce i ducha serii, którą wszyscy tak dobrze znamy i kochamy.

Tego Dnia N7 dziękujemy więc wam za bycie częścią tej wielkiej przygody. Nie możemy się doczekać szansy na zaprezentowanie wam, co będzie dalej.

– Ekipa twórców serii Mass Effect