Potrzebna mi armia! Albo dobra ekipa...
-- Shepard
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Nie dla trailera Andromedy, ale jest coś na osłodę...

Kepason @ 18.08.2015, 16:09
Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Dopiero co informowaliśmy Was o potwierdzeniu jednego z domysłów fanów na temat ME: Andromeda, a nie kto inny jak Chris Wynn potwierdził kilka kolejnych za pośrednictwem Twittera. Zapraszamy do rozwinięcia.

massA

Chris został zapytany na swoim profilu, czy fani mogą spodziewać się w najbliższym czasie kolejnego trailera lub jakichkolwiek materiałów z tworzonej przez BioWare gry. Niestety, jak stwierdził, studio woli na razie skupić się na tworzeniu gry, niż jej materiałów promocyjnych. Zdradził jednak kilka szczegółów dotyczących samej gry. Mówiąc krótko - kolejne domysły fanów zostały potwierdzone:

  • Z całą pewnością w grze pojawią się nowe rasy, choć niekoniecznie będą to rdzenni mieszkańcy Andromedy
  • Na pewno spotkamy rasy ze starej trylogii i będą to nie tylko kroganie i asari
  • Nie spotkamy towarzyszy, ani Sheparda, ale niewykluczone, że przez grę przewiną się mniej znaczący NPC ze starej trylogii
  • System walki będzie wyjęty wprost z Mass Effect 3 i dostosowany do nowego silnika. Zostanie też przy okazji nieco zdynamizowany
  • Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że multiplayer nie będzie oparty na zwykłej walce z hordami wrogów, ale może być on prawdziwym trybem kooperacji. Na tweet fana o treści: "Boże mass effecta spraw, że jeśli umrę przed andromedą, niech multiplayer pozostanie tylko co-opem", Chris Wynn odpisał: "Twoje życzenie na łożu śmierci jest dla mnie rozkazem"
  • Dopiero rozpoczęto casting voice aktorów, którzy mają podkładać głosy w grze

Wiele z powyższych informacji nie jest dla nas nowością, ale do tej pory nie były one oficjalne potwierdzone, więc można powiedzieć, że zdradzono nam parę ciekawych szczegółów. Prace nad grą są jednak na tak wczesnym etapie, że ciężko dziwić się powściągliwości twórców gry.