Miło mi, że zagłada całego organicznego życia w galaktyce może przyczynić się do twojego awansu.
-- Tali’Zorah nar Rayya
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Przedstawiamy Mass Effect™: Andromeda - wpis z Bloga BioWare

Kepason @ 15.06.2015, 22:27
Ocena użytkowników:  / 11
SłabyŚwietny 

Andro

Na wczorajszych targach E3 Electronic Arts zaprezentowało trailer nowego Mass Effect, którego od dziś możemy oficjalnie nazywać Mass Effect: Andromeda. Trailer zdaje się potwierdzać wszelkie plotki i przecieki, które do tej pory zostały nam wyjawione, na temat umiejscowienia akcji w nowej galaktyce, oraz motywu zakładania nowych kolonii. Poniżej znajdziecie wpis z bloga BioWare, odnoszący się do zaprezentowanych materiałów oraz omawiany trailer, z przyjemnym dla ucha, choć nieco odbiegającym od kanwy uniwersum, podkładem muzycznym. Miłej lektury i oglądania!

"Zaprezentowaliśmy dziś pierwszy zwiastun naszej kolejnej gry, Mass Effect™: Andromeda. Do jej premiery, która będzie miała miejsce pod koniec 2016 roku, zostało jeszcze wiele miesięcy, ale już teraz chcemy pokazać wam, na jakim etapie prac się znajdujemy. Najpierw jednak trochę ogólnych informacji o grze.

Gdy na początku 2013 roku wydaliśmy dodatek „Mass Effect 3 Cytadela”, zamykając w ten sposób oryginalną trylogię Mass Effect, planowanie i projektowanie gry Mass Effect: Andromeda było już w zaawansowanym stadium. Wiedzieliśmy, że jej fundamentem powinny być najlepsze elementy z poprzednich odsłon serii: nowe ekscytujące światy do odkrycia, wspaniałe postacie i emocjonująca akcja. Jednocześnie chcieliśmy znacznie poszerzyć gamę elementów, które będą się odtąd kojarzyć z grami Mass Effect.

Nie jesteśmy jeszcze gotowi, by wchodzić w szczegóły, ale ze zwiastuna i tytułu gry wywnioskowaliście zapewne, że będzie to w dużej mierze nowa przygoda, rozgrywająca się daleko i długo po wydarzeniach z oryginalnej trylogii. Wcielicie się w człowieka, mężczyznę lub kobietę, ale nie będzie to postać, którą widzieliście w zwiastunie (więcej na ten temat później). Uzyskacie możliwość eksploracji nowej galaktyki, Andromedy, kierowania nowym i ulepszonym Mako, którego również widzieliście, a wszystko to w towarzystwie nowej drużyny poszukiwaczy przygód, z którymi będziecie współpracować, u których boku będziecie walczyć, od których będziecie się uczyć i w których będziecie się zakochiwać.

Zwiastun powstał z wykorzystaniem technologii Frostbite™, naszego nowego silnika, i przedstawia jakość grafiki, jaką planujemy osiągnąć w finalnym produkcie. Jesteśmy podekscytowani tym, co udało nam się już w tym zakresie osiągnąć, przenosząc Mass Effect na Frostbite i skupiając się na PC oraz konsolach obecnej generacji. Czas, jaki pozostał do premiery, chcemy wykorzystać, by w kwestii grafiki pójść jeszcze dalej.

Dziękujemy ponownie za wsparcie, które nam okazujecie, i z niecierpliwością czekamy na koniec roku, bo to właśnie wtedy podzielimy się z wami kolejnymi informacjami na temat gry. A tymczasem nasze ekipy w Montrealu, Edmonton i Austin będą nadal ciężko pracować nad zupełnie nową przygodą, w której zagubicie się bez reszty.

Dzięki za lekturę,

Aaryn Flynn, dyrektor naczelny studia, BioWare Canada

Yanick Roy, dyrektor studia, BioWare Montreal"