Strefa objęta kwarantanną z powodu wirusa zabijającego obcych. Dlaczego nigdy nie chodzimy w jakieś fajne miejsca?
-- członek oddziału
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Nowy Mass Effect nie będzie klonem DA:I

Kepason @ 03.02.2015, 17:28
Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Wszyscy wiemy już, że Dragon Age: Inkwizycja odniosło spory komercyjny sukces. Jednak, czy sukces DA:I może być także sukcesem powstającej właśnie odsłony Nowego Mass Effect?

Flynn

Fani zaczęli zadawać twórcom to pytanie, w obawie, że będą oni chcieli upodobnić ME do swojego kuzyna. Do pytań odniósł się Aaryn Flynn:

"Mass Effect powinno czerpać i będzie czerpać z własnej przeszłości, która odnosiła tak znakomite sukcesy, aniżeli z tego, co kiedykolwiek dyktowałoby Dragon Age. Posłużmy się przykładem Mako, które ukazaliśmy Wam na etapie prototypu. Zaimplementowaliśmy je w pierwszym Mass Effect, a decyzja o jego przywróceniu była podyktowana przeświadczeniem, że możemy zrobić to znacznie lepiej, oferując ciekawe doświadczenia związane z rozgrywką. DA:I nie ma tu nic do powiedzenia. Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że porzucenie konsol starej generacji wiąże się bardziej z naszymi doświadczeniami co do rozgrywki w Mass Effect, niż z sukcesami Dragon Age: Inkwizycja.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, co osiągnął Dragon Age, ale ta gra nie będzie formą dla każdej następnej produkcji, którą tworzymy. Każda seria powinna rozwijać się własnymi torami, a nie tymi wyznaczonymi przez inne, nawet udane, produkcje."