To, że cię lubię, wcale nie oznacza, że nie mogę cię zaje***.
-- Urdnot Wrex
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Za dużo homoseksualizmu od BioWare?

Damix @ 03.01.2015, 12:50
Ocena użytkowników:  / 6
SłabyŚwietny 

Wygląda na to, że PC-towi fani BioWare nie są ostatnio zadowoleni z postępowania dewelopera. Niektórzy gracze oskarżają twórców m.in o faworyzowanie konsol oraz nadmierne eksponowanie w grach związków homoseksualnych. Niektórzy z graczy zagrozili piraceniem nowego Mass Effect'a, jeśli ten stan rzeczy się utrzyma. Od razu pojawiły się plotki (kolejne już, bo o innych pisaliśmy jakiś czas temu), jakoby wersja PC miała zostać opóźniona, lub nawet anulowana. Tym razem BioWare natychmiast odniosło się do tych doniesień:

"Mass Effect nie będzie opóźniony, gra wciąż jest w fazie rozwoju i przygotowywana do wydania".

BW

Przy okazji, rzecznik BioWare, Aaryn Flynn, zdradził, że gra znajduje się w fazie beta. Nowy Mass Effect ma być grą ambitną, piękną, oraz wprowadzić powiew świeżości do serii, z zastrzeżeniem, że fani będą czerpać równie dużą radość jak z poprzednich części. Za drugi punkt odpowiedzialny ma być silnik Frostbite 3, czyli ten, który został użyty m.in przy produkcji najnowszej części Dragon Age'a.

Wątpliwości pozostają jednak, jeżeli chodzi o system importu zapisów z trylogii Mass Effect do najnowszej części. Problem ten w szczególności tyczy się next-genów, PS4 oraz Xbox One, jednak, spoglądając na sukces Dragon Age Keep, można mieć nadzieję na podobne rozwiązanie.