Kolejny niebezpieczny kosmita na pokładzie, komandorze. Wielkie dzięki. Dlaczego nie możesz zbierać monet albo czegoś w tym rodzaju?
-- Jeff „Joker” Moreau
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Zapowiedź Nowego Mass Effect - "BioWare pracuje w pocie czoła przed świętami"

Kepason @ 16.12.2014, 14:55
Ocena użytkowników:  / 11
SłabyŚwietny 

Święta tuż tuż, zaś BioWare postanowiło dolać oliwy do ognia i podgrzać przedświąteczną atmosferę kilkoma znaczącymi zdaniami. Dyrektor kreatywny, Mac Walters, wyjawił niedawno, że tworzona właśnie gra "wygląda lepiej z każdym dniem", a zespół Mass Effect "pracuje w pocie czoła przed świętami".

ship

Takie zapowiedzi nie są pozbawione kontekstu i nie byłyby ujawniane, gdyby nie kryło się za nimi coś więcej. Wygląda na to, że nieubłaganie zbliża się do nas długo wyczekiwany trailer, lub ważna informacja dotycząca czwartej odsłony gier w świecie Efektu Masy. Co prawda małe są szanse, aby miało to miejsce jeszcze w tym roku, ale początek roku 2015 wydaje się okresem wręcz idealnym do ujawnienia szczegółów. Niewykluczone, że dane nam będzie w końcu poznać tytuł gry.

W czasie, gdy Walters mówi o przeprawach ekipy ME z nową grą, inny członek zespołu - Chris Wynn (starszy dyrektor produkcji) - pisze:

"Właśnie kopiuję najnowszy build Mass Effect na swój komputer, żeby zagrać. Windows mówi mi, że zajmie to [kopiowanie] 1 dzień. (...) Jest tam tego sporo".

Tak długi czas, potrzebny na przekopiowanie gry, jest najprawdopodobniej spowodowany tym, że gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcyjnej i nie została odpowiednio skompresowana. Dodatkowo zapowiedziano, że czwarta odsłona "będzie największą dotychczasową".