Potrzebna mi armia! Albo dobra ekipa...
-- Shepard
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Re-make Trylogii Mass Effect?

Kepason @ 07.11.2014, 15:31
Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Flynn

Nie jest to jeszcze nic pewnego, ale Aaryn Flynn, szef studiów BioWare Edmonton i Montreal, wyraźnie komunikuje fanom, że taka opcja jest brana pod uwagę przez Kanadyjczyków.

W jakiej jednak formie studio zajęłoby się re-make'em? Co z tymi wszystkimi dodatkami DLC w całej Trylogii? Czy zawarte byłby w ewentualnej odświeżonej wersji gier? Na te pytania Aaryn (choć póki co częściowo) również stara się odpowiedzieć.

W odpowiedzi na sugestię jednego z fanów, że DLC powinny być zaimplementowane na stałe w ewentualnej odświeżonej wersji gier, szef BioWare odpowiada:

"Stałe zaimplementowanie dodatków cały czas mam na myśli. Wszystkie DLC powinny być zawarte w grze."

Pojawiały się także głosy, aby przy odświeżaniu gier poprawić mechanikę walki w pierwszej odsłonie cyklu i upodobnić ją do tej z Mass Effect 3. Flynn odniósł się także do tego:

"Temat mechaniki walki z ME 3 pojawiał się już wielokrotnie, ale póki co nie jest to moim priorytetem. Po pierwsze byłaby to cholernie ciężka robota, a pod drugie nie chcę, aby posądzono nas o 'odgrzewanie kotleta' w postaci ME 1. Poza tym, są tacy, którym podoba się Mass Effect 1 w obecnej formie, więc nie sądzę, żeby takie postępowanie było właściwe."

W związku z dzisiejszym Dniem N7, wiele osób spodziewało się, że BioWare ogłosi jakieś informacje odnośnie ewentualnego re-make'u. Niestety, Aaryn rozwiewa wszelkie wątpliwości:

Pozostaje nam tylko czekać na rozwój wydarzeń. Biorąc pod uwagę obecne oczekiwanie na newsy o Nowym Mass Effect, powinniśmy być przyzwyczajeni...