Dlaczego zawsze, gdy ktoś mówi „z całym szacunkiem”, tak naprawdę myśli: „pocałuj mnie w dupę”?
-- Ashley Williams
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Mass Effect na PS4 i Xbox One w sklepie Amazon

Kepason @ 21.08.2014, 01:13
Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Od niedawna, w sklepie internetowym Amazon, figurują dwie robocze karty produktów, których pojawienie się może zaskakiwać. Mowa tu o Mass Effect przeznaczonym na konsole nowej generacji. Póki co karty zatytułowane są jedynie frazą "Mass Effect", zaś na temat samych pozycji nie ma konkretnych informacji. Wyłaniają się za to plotki.

Amazon

Pierwsza z nich dotyczy rzekomego pojawienia się w tymże sklepie "Nowego Mass Effect-a". Spekuluje się, jakoby Amazon miał roboczo wstawić karty produktu, który obecnie znajduje się na deskach kreślarskich BioWare, i na który wszyscy fani serii tak bardzo czekają. Wersja ta jest jednak mało prawdopodobna, ponieważ wpisana data wypuszczenia produktów na rynek, to 31 grudnia 2014. Z całym szacunkiem dla twórców gry, ale takiego tempa na pewno nie mają.

Drugą, a zarazem bardziej prawdopodobną plotką, jest wypuszczenie starej Trylogii na konsole nowej generacji. Szansa na to jest tym większa, że samo BioWare napomknęło jakiś czas temu o tym, że taka opcja jest rozważana.

Jeśli okaże się, że dostaniemy pierwszą, drugą i trzecią odsłonę serii w wydaniu na PS4 i Xbox One, to będzie to miły gest, skierowany do fanów, którzy chcieliby przejść serię na swojej konsoli.