EDI nie należy do personelu Przymierza. Żadne przepisy nie zabraniają randek ze sztuczną inteligencją statku. Sprawdziłem.
-- Jeff "Joker" Moreau
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

BioWare opowie o Mass Effect na ComicCon?

Kepason @ 18.07.2014, 10:36
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Wedle informacji zamieszczonych na stronie internetowej wydarzenia (ComicCon 2014), pod koniec lipca zostanie wyjawiona spora doza informacji o najnowszym Efekcie Masy.

BioWare

Materiał dotyczący "ME 4", przedstawiony na targach E3, zdecydowanie pozostawił w większości z nas niedosyt. Tym razem jest duża szansa na to, że BioWare sprosta oczekiwaniom wygłodniałych graczy. Na tegorocznym ComicCon-ie pojawić mają się studia BioWare Edmonton i BioWare Montreal.

Informacje zamieszczone na oficjalnej stronie wydarzenia wskazują na to, że twórcy z kanadyjskich studiów przybliżą pewne fakty dotyczące „rozwinięcia świetnej i kochanej przez graczy marki”. Cóż, to mówi samo za siebie. Miejmy zatem nadzieję, że faktycznie dotyczy to nowego Mass Effect.

ComicCon już pod koniec lipca i wtedy też możemy spodziewać się ujawnienia nowych informacji o wyczekiwanej przez nas serii.