Miło mi, że zagłada całego organicznego życia w galaktyce może przyczynić się do twojego awansu.
-- Tali’Zorah nar Rayya
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Kilka dni do E3 - EA podgrzewa atmosferę

Kepason @ 07.06.2014, 18:17
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Czas pozostały do rozpoczęcia targów E3 można już liczyć w godzinach, zaś wszyscy fani gier od BioWare czekają na, dawno już zapowiedziany, Dragon Age: Inquisition. EA postanowiło jednak dolać nieco oliwy do ognia i jeszcze bardziej nakręcić fanów.

E3

Lista gier od "Elektroników", prezentowanych na tegorocznych targach, jest długa. Pojawi się The Sims 4, Fifa 15,zapowiedź nowego Battlefield: Hardline, czy prezentacja dużej aktualizacji do Titanfall.

To jednak nie koniec atrakcji, bo oprócz wspomnianego DA: Inquisition, zapowiedziano także, że pojawi się kilka projektów, o nieujawnionych jeszcze szczegółach. Innymi słowy, jest duża szansa, że fani Mass Effect dostaną też swój kawałek tortu. Jeśli tak się stanie, to, zapewne, będzie on mały, ale za to jaki smaczny.

Pod tym adresem znajdziecie oficjalną stronę targów E3, oraz linki do live streamów.

Konferencja "Elektroników" rozpoczyna się w poniedziałek o 21:00 czasu polskiego. Później odbędzie się, również godzinny, "Special Event" przygotowany przez EA. Zaś we wtorek, między 19:30 a 20:00 będziecie mogli zobaczyć co czeka Was w DA:I.

Aktualizacja: Jak podaje brazylijski serwis Scubtrovers, powołując się na wiarygodne źródła w sieci GameStop, EA przedstawi na targach E3 tytuł najnowszej części Mass Effect. Ma ona nosić tytuł Mass Effect: Origins. Wedle źródła, gra ma być początkiem nowej trylogii w świecie Mass Effect, oraz, pomimo sugestywnego tytułu, nie ma być ona prequelem poprzednich części. To, czy informacje są godne zaufania, okaże się już niebawem.