To pomyśl, jak ja się czuję. Miałem nienawidzić krogan, ale potem zjawiłeś się ty i zalałeś mnie swoim ciepłem i serdecznością.
-- Garrus Vakarian
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Producenci "Mass Effect 4" prą naprzód

Kepason @ 09.04.2014, 12:13
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Jak informuje Mike Gamble na swoim Twitterze, producenci "ME4" stworzyli 3 godzinny materiał, związany z nową grą, podsumowany w słowach "(...) WOWOMG now".

Mike Gamble

Jak pisze:

"Daliśmy ekipie od Mass Effect tydzień, bez restrykcji, do stworzenia nowych pomysłów. Oglądamy własnie 3 godziny czystego WOWOMG".

Tytuł wciąż jest we wczesnej fazie produkcji, więc Mike Gamble nie zdradza żadnych szczegółów odnośnie samej gry, jednakże wiadomo, że BioWare wciąż rekrutuje nowe osoby do pracy nad kolejnym Mass Effect'em. Dyrektor jakościowy, Tulay McNally, poszukuje doświadczonego managera do spraw kontroli jakości.

McNally

"Poszukuję doświadczonego managera kontroli jakości, który przyłączy się do BioWare Montreal, by pracować wraz ze mną nad nowym Mass Effect".

W linku zawartym na Twitterze McNally znajduje się wzór starej aplikacji, wykorzystywanej do rekrutacji podczas prac nad Mass Effect 3. Przypuszczalne powody są dwa: można się domyślić, że po prostu nie wymaga się żadnych dodatkowych umiejętności, oraz BioWare nie chce ryzykować zawarcia informacji, które mogłyby za mocno nakierować fanów na szczegóły produkcji.