Cieszę się, że jesteś blisko, Garrusie. Kto wie, kiedy wybuchnie bunt butelek.
-- Shepard
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Remastery? Wszystko jest możliwe.

Damix @ 18.08.2016, 12:00
Ocena użytkowników:  / 21
SłabyŚwietny 

Pamiętacie jak EA krytykowało remastery i firmy które je wypuszczały? Nie minął nawet rok, a Electronic Arts zmieniło nagle zdanie. Na Gamescomie, Patrick Söderlund zdradził dlaczego zmienili zdanie względem remasterów:

BW

- Widać, że teraz jest popyt na takie produkty, widoczniejszy nawet niż w 2015 roku. W tym momencie są dowody, że jest to coś czego ludzie chcą. Z pewnością przyglądamy się całej sytuacji i można oczekiwać, że pójdziemy w ślady naszych partnerów z Activision i innych firm, którym udało się osiągnąć sukces w tym temacie.

Duża część graczy obawia się też o jakość Andromedy jako że pojawia się z niej strasznie mało materiałów. Te wątpliwości Söderlund również rozwiał:

- Grałem trzy godziny i twierdze, że nie ma obaw do niepokoju, jest ona grywalna. Nie pokazujemy póki co nic, ponieważ chcemy zająć się innymi dużymi tytułami, a dopiero potem przerzucić się na Andromedę, żeby zdobyć większy rozgłos.

Skoro więc nie ma co się obawiać o jakość Andromedy to warto przyjrzeć się kwestii remasterów gdzie pewniakiem jest Mass Effect. Wiadomo, że w wypadku EA jest to oczywisty skok na kasę, ale czy nie zagralibyście w pierwszą część przygód Sheparda z teksturami HD i w 4K?