Rada może cmoknąć mnie w dupę!
-- Shepard
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Nowe wieści o Andromedzie

Damix @ 10.05.2016, 18:14
Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Po długim czasie BioWare postanowiło zdjąć zasłonę milczenia i zdradzić kilka rzeczy związanych z Andromedą, m.in. przesunięcie daty premiery. Poniżej zamieszczamy informacje jakie zamieścił Aaryn Flynn na blogu:

ME:Andro

W Mass Effect: Andromeda chcemy umieścić to co najbardziej kochamy w serii – niesamowite historie, postacie i dostarczający frajdy trzecioosobowy tryb walki, ale jesteśmy też podekscytowani z wprowadzenia nowych funkcji, które będzie mogli sprawdzić w Mass Effect.

- Większa Swoboda: Jednym z naszych największych celów jest dać Wam niespotykaną dotąd swobodę, gdzie sami będziecie decydować, gdzie chcecie się udać, jak tam dotrzecie i jak będziecie prowadzili swoją grę,

- Nowe Nieodkryte Światy: Zostawiamy Drogę Mleczną za sobą i udajemy się do Andromedy, gdzie spotkamy nowych sojuszników, skonfrontujemy się z nowymi przeciwnikami i odkryjemy nowe fascynujące światy,

- Nowy Silnik Gry: Andromeda będzie pierwszym Mass Effectem stworzonym na silniku Frostbite. Chcemy dostarczyć Wam widoki, historie i rozgrywkę jakich jeszcze nie widzieliście.

Widzimy, że to wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale wiemy, że potrzebujemy więcej czasu aby upewnić się, że gra będzie na 100% taka jaką chcemy Wam dostarczyć. Dlatego premiera gry zaplanowana jest teraz na początek 2017 roku. Nie możemy się doczekać, żeby zaprezentować Wam jak dużo udało nam się osiągnąć. Do zobaczenia na konferencji prasowej EA Play, która odbędzie się 12 czerwca gdzie podamy więcej szczegółów.

Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie.