Kolejny niebezpieczny kosmita na pokładzie, komandorze. Wielkie dzięki. Dlaczego nie możesz zbierać monet albo czegoś w tym rodzaju?
-- Jeff „Joker” Moreau
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Gorące sceny w nowym Mass Effect

GrissoM @ 29.04.2016, 20:26
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Jak pewnie wszyscy się spodziewaliśmy, w Mass Effect: Andromeda nie zabraknie wątków miłosnych, a co się okazuje- ich kulminacyjne sceny mogą być...Gorące.

Bioware przyzwyczaiło nas już do tego, że wątki romansowe/miłosne wchodzą w skład podstawowego wyposażenia każdej ich gry. Miało to miejsce zarówno w grach z serii Dragon Age, KotOR jak i w naszych kochanych Mass Effectach. Nie inaczej będzie w przypadku Andromedy.

AssEffect

Zwieńczeniem naszych miłosnych podbojów będzie erotyczna scena i prawdopodobnie będzie ona wyjątkowo gorąca. Przynajmniej tak możemy wywnioskować z posta Tal'a Peleg'a- Senior Cinematic Animatora pracującego nad grą- który to post wrzucił na swojego Twiterra:

https://twitter.com/The_Ur_Quan/status/718575865685118976/photo/1

Cóż, Mass Effect: Andromeda wygląda podobno "nieziemsko" (he..he..) więc jeśli Bioware chce, to faktycznie są w stanie wrzucić w grę mocne erotyczne sceny i znów mogą pojawić się na czołówce branżowych serwisów, nie tylko z powodu jakości gry, lecz także z innych, ciut bardziej kontrowersyjnych przyczyn.