Dlaczego zawsze, gdy ktoś mówi „z całym szacunkiem”, tak naprawdę myśli: „pocałuj mnie w dupę”?
-- Ashley Williams
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Kolejna osoba poza pokładem.

GrissoM @ 10.03.2016, 16:36
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Ostatnimi czasy w dość zatrważającym tempie uszczuplane są szeregi ekipy BioWare, pracującej nad najnowszą odsłoną Mass Effecta. Najpierw Chris Wynn, następnie Chris Schlerf, a teraz współautorka Dragon Age'a: Inkwizycji oraz Star Wars: The Old Republic- Cameron Harris. Cameron przy produkcji Andromedy zajmowała stanowisko senior editora. Swoje rozstanie (nie tylko z ekipą BioWare lecz także branżą gier ogólnie) ogłosiła przez Twittera, dziękując przy tym fanom za wsparcie oraz kolegom i koleżankom z pracy za świetną zabawę oraz okazję do doskonalenia się w swoim fachu. Harris ma na swoim koncie pracę przy takich tytułach jak Gears of War, Fable:The Journey czy Guild Wars 2, lecz wiadomo, iż jej kolejne przygody na rynku pracy nie będą miały żadnego związku z branżą gier wideo.

Czy powinniśmy się martwić? W końcu to kolejna osoba która w przeciągu ostatnich 6 miesięcy opuszcza BioWare. Na wielu forach internauci zachowują zimną krew, komentując to w taki sposób:

Miejmy nadzieję, że tak właśnie sprawy się mają, a prace nad Andromedą idą w jak najlepszym kierunku, wszakże na premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.