Amonkiro, panie myśliwych, spraw, aby mi ręka nie zadrżała, abym strzelał celnie i poruszał się szybko. A w najgorszym razie spraw, aby mi wybaczono.
-- Thane Krios, przed wykonaniem zadania.
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Elkorowie

Borek @ 16.07.2011, 11:25
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 
Elkorianie

Elkorowie pochodzą z Dekuuny - planety o bardzo dużej sile przyciągania. Aby utrzymać równowagę, poruszają się na czterech masywnych nogach. Są ociężali, ale bardzo wytrzymali i silni. Cechuje ich spokój i rozwaga. Porozumiewają się za pomocą zapachów i mowy ciała, dlatego ich sposób komunikacji jest bardzo trudny do przyswojenia. Prowadząc konwersację z innymi rasami, określają swoje emocje poprzedzając całe zdanie tzw. prefiksami.

W starożytności elkorowie podróżowali po równinach swojej planety w wielkich grupach, którym przewodził najstarszy i najmądrzejszy elkor. W trakcie pierwszej próby podboju kosmosu, dzięki asari, odkryli Przekaźnik Masy. W ciągu jednego pokolenia utworzyli szlaki handlowe z Cytadelą i stali się jedną z najaktywniejszych ras. elkorowie wolą pozostawać na własnej planecie, ponieważ uważają podróże kosmiczne za niewygodne, jednak przyjaźnie odnoszą się do wizyt innych ras. Rząd elkorów jest bardzo stabilny i przewidywalny, ponieważ posiadają oni wielkie biblioteki z dyskami danych, zawierającymi dane na temat postępowania w każdej spornej sytuacji i kryzysie. Plany rozwoju elkorów trwają nawet po kilkaset lat, co wynika z flegmatycznego charakteru rasy. Ponieważ Dekuuna zaopatrzona jest we wszelkie surowce, elkorowie handlują gotowymi wyrobami. W czasie wojny rzadko osobiście biorą udział w akcji, korzystają głównie z bojowych systemów WI. Maszyny te bazują na taktykach, przygotowywanych przez elkorów od tysiącleci.