Najwidoczniej nigdy nie widziałeś pływających turian. Masa chlapania i wierzgania. Oprócz momentów, kiedy się topimy.
-- Garrus Vakarian
Czytaj więcej...

NZXT H510i Mass Effect - limi...

NZXT H510i Mass Effect to najnowszy, siódmy projekt z seri...

Czytaj więcej...

Relieve the legend - Legendar...

N7 Day przyniósł to czego większość mogła się spodziewać. ...

Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

0123

Producenci sprzętu

Roelka, Luelle @ 21.07.2011, 11:07
Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 
Ariake Technologies

Ariake Technologies

Mająca swoją siedzibę na Ziemi, firma Ariake Technologies jest najbardziej znana z produkcji wysokiej klasy omni-kluczy. Niedawno jeden z jej oddziałów stworzył linię wysokiej jakości pancerzy ze wzmocnioną powłoką ablacyjną, która zapewnia dodatkową ochronę.

Nazwa Ariake pochodzi z języka japońskiego i można ją przetłumaczyć jako "Świta, ale księżyc wciąż pozostaje na niebie". Logo firmy odnosi się do jej nazwy.

Koszt: 6250 kredytów

Miejsce nabycia: Sklep w Akademii SOC - Cytadela, Komandor Rentola - Normandia po uratowaniu z Virmiru

Armax Arsenal

Armax Arsenal

Armax Arsenal to główny dostawca sprzętu dla turiańskich oddziałów wojskowych. Ich broń i pancerze są wysokiej jakości, jednak są drogie i bardzo trudne do zdobycia dla większości nie-turian. Armax Arsenal produkuje również podstawowe omni-klucze, ogólnie dostępne na rynku.

Koszt: 30000 kredytów

Miejsce nabycia: Górny Rynek - Cytadela (Expat)

Devlon Industries

Devlon Industries

Korporacja Devlon Industries jest najbardziej znana z produkcji podstawowych modeli pancerzy, które chronią przed ekstremalnymi warunkami środowiska - zimnem, ciepłem i toksynami. Jest także dostawcą pełnej gamy uzbrojenia dla wojska.

Koszt: 6250 kredytów

Miejsce nabycia: Emporium - Cytadela (Delin)

Kontrola Ryzyka Elanus

Kontrola Ryzyka Elanus

Elanus został założony jako prywatna turiańska firma ochroniarska. Po otwarciu się na obcych inwestorów, Elanus rozrósł się do międzygwiezdnego konglomeratu. Ich niedrogie, ale niezawodne pancerze, broń i omni-klucze są popularne wśród personelu ochrony i najemników.

Koszt: 100 kredytów

Miejsce nabycia: Dolny Rynek - Cytadela (Morlan), obóz salarian - Virmir (Komandor Rentola)

Zbrojownia Gethów

Zbrojownia Gethów

Pochodzenie sprzętu Gethów nie jest znane, jednak ich broń i pancerze są najwyższej jakości.

Koszt: 30000 kredytów

Miejsce nabycia: Dolny Rynek - Cytadela (Morlan)

Hahne-Kedar

Hahne-Kedar

Jako skuteczna i godna zaufania ziemska firma, Hahne-Kedar została głównym dostawcą wojsk Przymierza. Jakość ich broni jest uważana w najlepszym przypadku za poprawną, jednak ich pancerze mają opinię ponadprzeciętnych.

Koszt: Za darmo

Miejsce nabycia: Zbrojownia - Normandia

Hahne-Kedar Shadow Work

(Ukryty producent, dostępny jedynie za pomocą kodów na PC)

Założona dekadę temu, owa placówka Hahne-Kedar to miejsce dla młodszych pracowników, którym pozwala się wychodzić z niestandardowymi pomysłami. HKSW dostarcza jednostkom sił specjalnych Przymierza broń oraz pancerze. Trzymając się fundamentalnej filozofii korporacyjnej spółki-matki, firma produkuje nieskomplikowany sprzęt, za to niezawodny i wymagający o wiele mniej konserwacji niż sprzęt produkowany przez konkurencję.

Haliat Armory

Haliat Armory

Jako jeden z mniejszych turiańskich zakładów zbrojeniowych, Haliat Armory otrzymał od Hierarchii pozwolenie na sprzedaż nadwyżek produkcji na galaktycznym rynku. Zamiast konkurować z luksusowymi producentami, Haliat specjalizuje się w produkcji podstawowych typów broni. Mimo to, jakość ich broni jest bardzo dobra.

Koszt: 6250 kredytów

Miejsce nabycia: Nadzieja Zhu - Feros (Ledra)

Kassa Fabrication

Kassa Fabrication

Prywatna firma kontrolowana przez ludzi, Kassa Fabrication jest znana z produkcji najlepszych pancerzy w galaktyce. Jeśli chodzi o osobiste ubiory ochronne, koszta nie mają znaczenia, co ma odzwierciedlenie w niebotycznych cenach ich produktów. Niedawno Kassa zaczęła również produkować omni-klucze, jednak minie trochę czasu, zanim dorównają jakością standardom ich pancerzy.

Koszt: 30000 kredytów

Miejsce nabycia: Sklep w Akademii SOC - Cytadela, Stacja Szczelinowa - Noveria (Petozi)

Rozenkov Materials

Rozenkov Materials

Rozenkov Materials, korporacja w rękach ludzi, wyrobiła sobie markę jednego z najlepszych producentów pancerzy w przestrzeni kosmicznej Cytadeli.

Koszt: 6250 kredytów

Miejsce nabycia: Port Hanshan - Noveria (Opold)

Kombinat Elkoss

Kombinat Elkoss

Położony w systemie Terminus, volusjański Kombinat Elkoss produkuje tańsze wersje przedmiotów wytwarzanych przez luksusowych wytwórców. Funkcjonalne, ale zarazem przystępne cenowo pancerze, broń i omni-klucze są dostępne w katalogach Kombinatu Elkoss.

Koszt: 100 kredytów

Miejsce nabycia: Górny Rynek - Cytadela (Expat), Emporium - Cytadela (Delin), Port Hanshan - Noveria (Opold)

Fundacja Sirta

Fundacja Sirta

Sirta to firma biomedyczna, która zdobyła swoją fortunę, eliminując kilka endemicznych chorób ludzkości. Fundacja jest znana dzięki swoim akcjom humanitarnym i odmawia produkcji broni i podobnych "ofensywnych" produktów. Produkuje jedynak podstawowe przedmioty użytkowe, takie jak pancerze, omni-klucze czy wzmacniacze biotyczne.

Koszt: 100 kredytów

Miejsce nabycia: Emporium - Cytadela (Delin), Stacja Szczelinowa - Noveria (Petozi), Komandor Rentola - Normandia po uratowaniu z Virmiru

Laboratoria Aldrin

Laboratoria Aldrin

Laboratoria Aldrin to ludzka manufaktura z siedzibą główną w kolonii Księżyc. Produkcja niezawodnego i przystępnego cenowo sprzętu sprawiła, że stali się głównym dostawcą pancerzy, omni-kluczy i wzmacniaczy biotycznych Armii Przymierza.

Koszt: 100 kredytów

Miejsce nabycia: Sklep w Akademii SOC - Cytadela

Rada Armali

Rada Armali

Rada Armali to związek asariańskich gildii producentów, znana z utrzymywania stałego, wysokiego poziomu jakości produktów. Aramali produkuje wysokiej klasy omni-klucze, a ich wzmacniacze biotyczne są powszechnie uznane za najlepsze, jakie można kupić za pieniądze. Te jednak dostępne jedynie są dla wybranych klientów.

Koszt: 6250 kredytów

Miejsce nabycia: Obóz salarian - Virmir (Komandor Rentola)

Rada Serrice

Rada Serrice

Rada Serrice to asariańskie konsorcjum znane z produkcji jednych z najpotężniejszych wzmacniaczy biotycznych na rynku. Nie interesuje ich jedynie zysk, więc zazwyczaj klienci muszą przejść rygorystyczną kontrolę, zanim będą mogli dokonać zakupu. Wzmacniacze biotyczne Rady Serrice są niezwykle rzadkimi i bardzo cennymi przedmiotami na galaktycznym rynku.

Koszt: 30000 kredytów

Miejsce nabycia: Emporium - Cytadela (Delin), Komandor Rentola - Normandia po uratowaniu z Virmiru

Widmo - Sprzęt Mistrzowski

Widmo - Sprzęt Mistrzowski

Mistrzowskie wyposażenie Widma składa się z prototypowej technologii, która nie jest jeszcze dostępna u innych wytwórców. Nazwa każdego modelu broni Widm zaczyna się od HMW i od pierwszych liter nazwy broni: A dla Karabinów Szturmowych (Assault Rifles), P dla Pistoletów, SG dla Strzelb (Shotguns) i SR dla Karabinów Snajperskich (Sniper Rifles).

Koszt: -

Miejsce nabycia: Sklep w Akademii SOC - Cytadela, Zbrojownia - Normandia (po odblokowaniu osiągnięcia Bogacz)

Broń Batarian

Broń Batarian

(Ukryty producent, dostępny jedynie za pomocą kodów na PC)

Rząd batariański nie ufa prywatnemu przemysłowi w kwestii produkcji sprzętu zbrojeniowego. BSA to potężna, znacjonalizowana firma, która cieszy się wątpliwą sławą gniazda korupcji i marnotrawstwa. Produkuje bardzo skuteczne, acz nieetyczne, typy broni, jak choćby pancerz ochronny przed zagrożeniami nuklearnymi, chemicznymi i biologicznymi.

Broń Cerberusa

Broń Cerberusa

(Ukryty producent, dostępny jedynie za pomocą kodów na PC)

Agencje Cerberusa produkują swój własny, specjalistyczny sprzęt potrzebny do tajnych operacji. Ich broń to głównie zaawansowana technicznie, bardzo skuteczna w walce broń cząsteczkowa. Ich pancerze z kolei posiadają doskonałe systemy ochronne.

Jormangund

(Ukryty producent, dostępny jedynie za pomocą kodów na PC)

Wschodząca gwiazda technologii ludzkiej, firma Jormangund przynosi stałe zyski dzięki agresywnej integracji obcych technologii. Znana głównie z produkcji optycznych komputerów i terminali kontaktowych, firma ta ostatnio stworzyła mikrograwitacyjną broń osobistą, która wystrzeliwuje małe torpedy dysrupcyjne.