No to co? Wjeżdżamy do mrocznego podziemnego tunelu?
-- Towarzysz Sheparda
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

Kelly Chambers

Kruk @ 09.08.2011, 09:02
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 
Kelly Chambers

Kelly Chambers jest jednym z oficerów na odbudowanej Normandii. Jej oficjalne zadanie polega na informowaniu Sheparda o przyjściu nowych prywatnych wiadomości, a także dawaniu znać, jeśli któryś z towarzyszy chce z nim rozmawiać. Tak naprawdę Kelly jest jednak psychologiem, a jej zadanie polega na obserwacji stanu psychicznego członków załogi. Jako, że misja, w której biorą udzia,ł jest niezwykle wymagająca, co więcej- nie ma żadnej gwarancji sukcesu, Kelly pilnuje, aby załoga była stabilna psychicznie, zgłaszając ewentualne zastrzeżenie Shepardowi. W Organizacji Cerberus, Kelly jest członkiem komórki Łazarz.

Jeśli Shepard spyta ją, co sądzi o wątpliwej reputacji Cerberusa, Kelly zaprzeczy pogłoskom, że jest to organizacja anty-obca. Wie, że Człowiek Iluzja skupia się przede wszystkim na dobrze ludzi, ale nie wierzy, że przez to nienawidzi innych ras. Podczas jej pobytu na Normandii traktuje z takim samym szacunkiem zarówno obcych jak i swoich pobratymców.

Kelly jest potencjalną opcją romansową zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Romans z nią nie wpływa w żaden sposób na inne związki, niezależnie czy gracz pozostał wierny partnerowi z Mass Effect 1 czy rozpoczął zupełnie nowy romans.

Gdy Zbieracze uprowadzą załogę Normandii, Shepard dostanie wybór. Może od razu wyruszyć z misją ratunkową, lub też odwlec to zadanie celem lepszego przygotowania się do misji. Jeśli wybierze opcję drugą, to, po dotarciu na miejsce, okaże się, że Kelly oraz kilku innych członków załogi (mogą zginać wszyscy, zależnie od tego jak długo odwleka się ostatnią misję) zmieniania się w „paliwo” dla ludzkiego żniwiarza. Jeśli Shepard wyruszy od razu, to w kapsule zamiast Kelly będzie Lilith (jedna z porwanych wcześniej kolonistów) i to ona zginie. Po tym zdarzeniu pozostanie jeszcze wybrać kogoś do odeskortowania ocalałych na pokład Normandii.

Kelly Chambers

Jeśli Kelly zostanie uratowana, to podczas rozmowy z nią na pokładzie Normandii wpadnie ona w trans, podobny do tego, w jaki wpadają drelle i zwierzy się z tego jak się czuła będąc uwięzioną w kapsule Zbieraczy.

Romans

Shepard może flirtować z Kelly w każdym momencie, aż do rozpoczęcia misji samobójczej. Udany romans skutkuje obiadem z Chambers w prywatnej kajucie komandora. Po tym zdarzeniu Kelly zaproponuje również, że będzie karmić rybki Sheparda. Jeśli Kelly będzie wśród ocalonych członków załogi po zniszczeniu (lub zachowaniu) bazy Zbieraczy, wyśle ona wiadomość na prywatny terminal Sheparda, prosząc, aby komandor użył interkomu i zaprosił ją do swojej kabiny. Aby zainicjować to zdarzenie należy, po zakończeniu głównego wątku fabularnego, udać się do innego systemu. Dopiero wtedy komandor dostanie wiadomość od Kelly, w której napisze ona, że chciałaby spotkać się z Shepardem w jego kabinie, zakładając na tą okazję coś specjalnego. Jeśli Shepard uda się do swojej kwatery, na stole będzie leżał interkom, dzięki któremu będzie można wezwać do siebie Kelly.

Kiedy Chambers zostanie zaproszona, Shepard zastanie ją siedzącą na kanapie w stroju podobnym do tego, który noszą tancerki w klubie Zaświaty czy Norze Chory. Shepard ma trzy możliwości interakcji. Po pierwsze, Kelly może wykonać dla niego serię tańców, opcja druga sprawia, że Chambers siada na kolanach Sheparda, zaś trzeci pokazuje jak Kelly wraz z Shepardem leżą na łóżku obejmując się czule.

Do stworzenia artykułu wykorzystano informacje dostępne na masseffect.wikia.com.