Cieszę się, że w końcu opuściliśmy Noverię. Nie wiem, co było gorsze – śnieg, czy korporacje. Jedno odmrozi ci jaja, a drugie odkupi je w cenie rodzynek.
-- Jeff „Joker” Moreau
Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy wracaj...

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z f...

Czytaj więcej...

Patch 1.09 dostępny

Wczoraj na serwery weszła nowa łatka oznaczona numerem 1.0...

Czytaj więcej...

Fizyczność przy nagraniach j...

Przyszedł czas na ostatni wywiad z serii. Naszym i waszym ...

Czytaj więcej...

Vetra jest PERFEKCYJNA

Czołem Statusowe świry! Dziś przedstawiamy Wam przedostatn...

0123

100 planet? A może 200? Przecieków ciąg dalszy

Kepason @ 21.04.2015, 19:04
Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Było Wam mało ostatnich przecieków, o których pisaliśmy? A może uznaliście je za totalne bzdury i chcecie zapomnieć? Cóż, pierwsi mogą się cieszyć, a drudzy zacząć psioczyć. Mamy dla Was nowe wieści w frontu. Wszystko znajdziecie poniżej.

tyyyle

Na wstępie należy zaznaczyć, że w kwestie, które poruszamy w tym newsie, nie są oficjalnymi informacjami, lecz plotkami. Sęk jednak w tym, że są to plotki coraz bardziej wiarygodne.

Pamiętacie naszego newsa na temat przecieków sprzed kilku dni? Otóż niejaki Shinobi602, autor wielu sprawdzających się przecieków na temat różnych produkcji (m.in. Dragon Age: Inquisition), potwierdził ich prawdziwość. Według niego, ankieta, która wyciekła, miała zostać rozesłana do fanów niedługo po oficjalnej publikacji newsów przez BioWare. Jednak na tym nie zakończył swoich rewelacji. Z początku odpowiadający bardzo zdawkowo, Shinobi w końcu uległ naciskom innych graczy i ujawnił nieco więcej informacji o tworzonym właśnie nowym Mass Effect. Co nowego wiemy?

  • Zapytany o czas akcji gry, Shinobi602 wskazał na przyszłość w stosunku do oryginalnej trylogii, choć nie tak odległą, jak podejrzewali niektórzy. Od wydarzeń z Mass Effect 1-3 ma dzielić nas nie kilkaset, a kilkadziesiąt lat.
  • Żniwiarze, ani cykle zniszczenia, nie odegrają żadnej roli w nowej grze.
  • Shinobi zdradził też, jaka ilość planet czeka na naszej drodze przez galaktykę Andromedy. Wstępnie twierdził, że ma to być około 100 światów. Szybko jednak zmienił wersję na około 200. Ostatecznie jednak nie chciał ujawnić, czy wskazane liczby są wiarygodne. Tak dużą liczbę światów Shinobi tłumaczył możliwościami, jakie daje Frostbite 3 przy tworzeniu gier. W tym wypadku, ma on umożliwić losowe generowanie światów na ogromną skalę i dodawanie do nich obiektów.
  • Autor przecieków wskazał także na to, jakie drogi otwiera przed twórcami fakt, że przy tworzeniu gry mogą skupić się tylko na komputerach PC i konsolach nowej generacji. Takiej możliwości nie mieli twórcy ostatniego Dragon Age, ponieważ musieli dostosować grę do 10-letnich konsol Xbox 360 i PS3, co znacznie ograniczyło potencjał gry. Twórcy Mass Effect mają pod tym względem dużo większe pole do popisu

Trzeba przyznać, że te wszystkie informacje potrafią rozbudzić wyobraźnię niejednego fana. Jakie jest Wasze zdanie na temat nowych plotek? Piszcie w komentarzach!